نماینده شبستر در مجلس:

به قشر صدمه پذیر جامعه كمك های بلاعوض عرضه شود

به قشر صدمه پذیر جامعه كمك های بلاعوض عرضه شود

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: اگر به قشر صدمه پذیر جامعه كمك های بلاعوض عرضه نشود شكستگی و صدای خرد شدن استخوان این افراد، جامعه را فرا خواهد گرفت.


معصومه آقاپور در گفتگو با ایسنا، با اشاره به بیانات رهبری در خصوص لزوم ایجاد رزمایش گسترده مواسات برای یاری رساندن به افراد كم بضاعت و نیازمندان تصریح كرد: باید اجازه داده شود كه در این رزمایش، مردم كار خودشان را انجام دهند و دخالتی را در اینباره شاهد نباشیم، مردم آگاه هستند و خود می دانند كه باید چه كنند.
وی اضافه كرد: حضرت آقا فرمودند مردم آگاه هستند و می دانند باید چه كنند، پس بهتر است در كار مردم دخالت نشود و اجازه داده شود مردم كار خویش را انجام دهند.
این عضو كمیسیون اقتصادی مجلس بیان نمود: در كنار این مورد لازم است قوای سه گانه و نهادهای مختلف تا آن جا كه توان دارند به مردم كمك كنند، حالا بخش اقتصادی خانوارها به شدت شكننده است، اگر به قشر صدمه پذیر جامعه كمك های بلاعوض عرضه نشود شكستگی و صدای خرد شدن استخوان این افراد، جامعه را فرا خواهد گرفت، تابحال توانستیم در آزمایش های مختلف سربلند بیرون بیاییم حالا هم باید به هر شكلی با این افراد رسیگی نماییم.
آقاپور عنوان كرد: در این شرایط بحرانی حكومت و نظام باید به وظیفه خود در مقابل ملت عمل كند، ۴۰ سال مردم به وظیفه خود عمل كرده و در بدترین شرایط، در پیچ های خطرناك، در جنگ تحمیلی و در تحریم ها پشتوانه نظام بودند، اما پس از ۴۰ سال با بروز بحران كرونا حالا وقت آن است كه نظام و حكومت خویش را فدای ملت كند.
نماینده شبستر در مجلس افزود: این بحران یك بحران جهانی است، قوای سه گانه، سپاه و ارتش و تمام نهادهای مختلف باید در این حوزه وظیفه خویش را در مقابل مردم انجام داده و هركاری از دستشان بر می آید برای مردم انجام دهند چون كه تك تك ما مدیون این ملت هستیم.
آقاپور اظهار داشت: یكی از مواردی كه تشریح و شفافیت در آن لازم است مبحث كمك هایی است كه از دیگر كشورها به ایران فرستاده می شود، دولت این كمك ها را چه به صورت نقدی و چه به صورت غیر نقدی در یك حساب خاص قرار داده و روزانه به مردم گزارش دهد كه به چه میزان از این كمك ها هزینه شده است.1399/01/25
16:21:31
5.0 / 5
3346
تگهای خبر: دولت , رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱