نماینده بستان آباد:

كرونا ثابت كرد كه باید بیش از پیش صادق باشیم

كرونا ثابت كرد كه باید بیش از پیش صادق باشیم

پارلمان ایران دات كام: یك عضو كمیسیون اجتماعی مجلس ضمن انتقاد از گروه هایی كه در مواجهه با بحران كرونا سیاسی كاری می كنند، اظهار داشت: حالا لازم است كه قوای سه گانه بیش از گذشته، صداقت داشته باشند تا اعتماد مردم بیشتر جلب شود.


محمد وحدتی در گفت و گو با ایسنا در مورد درس هایی که کرونا برای مسئولان کشوری به ارمغان آورده است، اظهار داشت: کرونا به ما فهماند که ما باید بیش از پیش خودرا برای روزهای سخت آماده نماییم. کرونا خوشبختانه وضعیتی را ایجاد کرد که ما باردیگر به ظرفیت موجود در مردم و جوانان پی بردیم. مردم در مواجهه با این بیماری دست به کارهای بزرگ زیاده زده و ثابت کردند که ما می توانیم روی پای خود بایستیم و خودرا اداره نماییم، پس نیازمند مدیریت کشورهای دیگر نیستیم.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلان اینکه «بعضی گزارش ها حاکی از آنست که آمریکا امکان ورود بعضی وسایل و امکانات بهداشتی - درمانی را به ما نداده است» اظهار نمود: کرونا همین طور چهره واقعی آمریکا را بار دیگر نمایان کرد. این اتفاقات می تواند درس های بزرگی برای مسئولین باشد و سیاست های آتی را مشخص نماید. کرونا به ما نشان داد که اگر ما به ظرفیت های داخلی خود تاکید نماییم، حتما موفق خواهیم شد. در کرونا بار دیگر تمرین کردیم که روی پای خود بایستیم و مملکت خودمان را خودمان اداره کنیم
نماینده مردم بستان آباد در مجلس در پاسخ به این پرسش که چه گروه هایی در شرایط فعلی گروکشی سیاسی می کنند؟، اظهار داشت: کرونا بیشتر گروه ها را متحد کرد. کرونا در عین حال به گروه هایی که سیاسی کاری زیاد از حد انجام می دهند، ثابت کرد که زمان بحران، مردم ملعبه نیستند.
وحدتی در آخر اولویت سه قوه را «صداقت و شفافیت» دانست و اظهار داشت: حالا لازم است که قوای سه گانه بیش از گذشته، صداقت داشته باشند تا اعتماد مردم بیشتر جلب شود. اگر ما صادقانه و با شفافیت برخورد نماییم، همه مشکلات ما حل می شود. آنهایی که صداقت ندارند از مردم عقب می مانند. مردم همیشه یک قدم جلوتر از مسئولان هستند. وقتی مردم، کشور را نیازمند اتحاد می بینند، پای کار می آیند و وحدت را تقویت می کنند. اما اگر مردم ببینند که مسئولان در مواجهه با بحران سیاسی بازی می کنند و به فکر جایگاه و جیب خود هستند، از مسئولان زده می شوند.
منبع:

1399/02/05
21:03:59
5.0 / 5
3020
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام