بختیار:

دولت در پشتیبانی از جایگاه داران، محموله مجانی سوخت به آنها اهدا كند

دولت در پشتیبانی از جایگاه داران، محموله مجانی سوخت به آنها اهدا كند

به گزارش پارلمان ایران دات كام عضو ناظر مجلس در شورایعالی انرژی تصریح كرد: وضعیت پیش آمده ایجاب می كند دولت برای پشتیبانی از جایگاه داران سوخت هم برنامه داشته باشد و این كمك می تواند از طرق مختلفی صورت گیرد.


علی بختیار در گفتگو با ایسنا، با اشاره به لزوم حمایت دولت از جایگاه داران سوخت بیان نمود: با عنایت به شیوع کرونا شاهد بودیم که ترددها و سفرها در شهرهای مختلف کشور در دو ماه گذشته به صورت قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرد و به دنبال آن جایگاه داران سوخت هم گرفتار ضرر و زیان جدی شدند.
وی در ادامه اظهار نمود: وضعیت پیش آمده ایجاب می کند تا دولت برای پشتیبانی از این بخش هم برنامه داشته باشد و این کمک می تواند از طرق مختلفی انجام شود؛ بعنوان مثال شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی می تواند عرضه مجانی یک محموله سوخت به جایگاه داران را مطرح کند.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پشتیبانی از جایگاه داران سوخت و جایگاه های CNG در شرایط پیش آمده باید در برنامه های دولت باشد. از طرفی وزارت نفت می تواند نرخ کارمزد جایگاه داران را در این ایام افزایش دهد تا از این راه هم به شکلی خسارت وارده به این بخش جبران شود.1399/02/18
13:30:32
5.0 / 5
2768
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام