پژمانفر:

مردم به همراهی خود در مقابله با كرونا ویروس ادامه دهند

مردم به همراهی خود در مقابله با كرونا ویروس ادامه دهند

پارلمان ایران دات كام: یك عضو كمیسیون فرهنگی مجلس ضمن انتقاد از عملكرد مسئولین در حوزه مقابله با كرونا از مردم خواست به همراهی خود در این عرصه ادامه دهند.


نصراله پژمانفر در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که چقدر ضروری ست مردم در شرایط کنونی و در ایام تعطیل پیش رو از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند اظهار داشت: لازم است در این مساله مراقبت های لازم را مورد توجه قرار دهیم تا شیوع کروناویروس روند کاهشی داشته باشد، مردم باید به این همراهی که تا امروز داشته اند ادامه بدهند.

وی ادامه داد: اما من اشکال را در مردم نمی بینم چونکه مردم در این مدت با جدیت همراهی لازم را داشته و موارد بهداشتی را رعایت کردند. امروز موضوع مورد ایراد برنامه ریزی و عدم ارائه یک برنامه منظم در رابطه با موضوع است.
این عضو کمیسیون فرهنکی مجلس بیان کرد: تصمیمات سینوسی و غیرقابل دفاع که گاهی جانب افراط داشت و گاهی جانب تفریط، سبب شد مقداری از اعتماد مردم به تصمیم گیران این حوزه کاهش پیدا کند.
پژمانفر افزود: از روز نخست میدانستیم نمی توانیم همه مشاغل را تعطیل نماییم اما یک روز تصمیم می گیرند مشاغل فعالیت کنند و یک روز تصمیم می گیرند از بازگشایی مشاغل جلوگیری کنند؛ حالا در حوزه آموزش و پرورش باید برنامه ریزی لازم را برای سال تحصیلی پیش رو داشته باشند؛ وقتی باید به ناچار ظرفیت کلاس ها را کاهش دهیم پس باید با برنامه ریزی اقدام دقیقی دراین باره اتخاذ شود.
او در آخر افزود: رفتار مسئولین به خصوص رفتار ستاد مبارزه با کرونا گرفتار روزمرگی است بدون اینکه حتی یک برنامه روشن در این عرصه داشته باشند؛ این امر موجب کاهش اعتماد مردم می شود ولی به هر جهت باید از مردم خواهش کرد که همراهی خودرا در این عرصه ادامه دهند.
منبع:

1399/03/04
22:58:54
5.0 / 5
3010
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱