بیمقدار:

بدون تشكیل احزاب قوی دموكراسی در كشور پانمی گیرد

بدون تشكیل احزاب قوی دموكراسی در كشور پانمی گیرد

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه همیشه دود اختلافات سیاسی به چشم مردم رفته است و آتچه كه امروز باید در اولویت كشور و دغدغه احزاب باشد، بحث معیشت مردم و مساله اشتغال است.


شهاب الدین بیمقدار در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اولویت های کشور در شرایط کنونی و نقش احزاب و جریان های سیاسی، بیان نمود: متاسفانه ما در ایران به جای داشتن چندین حزب قوی دارای حزبک هایی هستیم که چندین نفر دور هم جمع شده و یک حزب می سازند که توانایی انجام کارهای مهم و برداشتن گام های بلند ندارند.
وی در ادامه اظهار نمود: برای برون رفت از مشکلات کشور باید چند حزب قوی در کشور تشکیل شده که تکیه آن بر مردم باشد. آن گاه می توانند راه های درستی برای حل مشکلات کشور تبیین کنند. حزب ها نباید با تاکید بر قدرت شکل بگیرند بلکه باید همراه مردم بوده و دغدغه مردم را در سر داشته باشند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این حزب هایی که در آستانه انتخابات پا گرفته و صرفاً به دنبال تزریق افرادی به قدرت هستند آفت به شمار می روند. ما باید احزابی داشته باشیم که قوی کار کنند و در آستانه انتخابات افراد مخلص، پیگیر و کار بلد خویش را معرفی کرده و از آنان حمایت کنند. دغدغه احزاب باید حل مشکلات مردم باشد. دموکراسی در کشور پانمی گیرد مگر آنکه احزاب قوی در کشور شکل بگیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: همیشه دود اختلافات سیاسی به چشم مردم رفته است. یکدست بودن کشور هم در هیچ کجای دنیا امکان پذیر نیست. از نظر بنده اصلی ترین اولویت کشور و دغدغه احزاب باید معیشت مردم و مساله اشتغال باشد. به افرادی که در تکاپوی نشستن بر صندلی ریاست و هیئت رئیسه مجلس یازدهم هستند سفارش می کنم همانند مجلس دهم که سه فراکسیون دغدغه مردم را در سر داشتند، مشکلات مردم را در اولویت قرار داده و وفاق ملی و تعامل با جهان توجه داشته باشند.

منبع:

1399/03/05
13:49:48
5.0 / 5
2879
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام