نماینده بندرعباس:

نگاه و باور امام (ره) هیچ وقت از تاریخ ملت ایران پاك نخواهد شد

نگاه و باور امام (ره) هیچ وقت از تاریخ ملت ایران پاك نخواهد شد

به گزارش پارلمان ایران دات كام نماینده مردم بندرعباس در مجلس تصریح كرد: شخصیت برجسته حضرت امام خمینی (ره) و ایمان و اعتقاد راسخ ایشان او را در تاریخ ایران و جهان ماندگار كرده و هیچ وقت فراموش نخواهد شد.


احمد مرادی در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر لزوم مرور وصیتنامه حضرت امام خمینی (ره) از جانب مسؤلان بیان نمود: حضرت امام خمینی (ره) شخصیتی بود که تکرارش در تاریخ به ندرت اتفاق خواهد افتاد. حضرت امام خمینی (ره) در سال های پیش از انقلاب مدت ها در تبعید بود و مسائل و مشکلات زیادی را به جان خرید تا مردم را بیدار و آگاه کند و در نهایت توانست این آگاهی و استقلال را در مردم ایران به وجود بیاورد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: حضرت امام خمینی (ره) با اعتقاد و ایمان راسخ توانست این انقلاب را رقم زده و ملت ایران را در مقابل سلطه گران آگاه کند، حالا ما در سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) هستیم. همه ساله مردم ایران به منظور قدردانی از زحمات و جانفشانی های حضرت امام خمینی (ره) یاد و خاطره ایشان را زنده کرده و با آرمان های وی تجدید عهد می کنند.
وی تصریح کرد: مرور و توجه به وصیتنامه حضرت امام خمینی (ره) بر همه ما لازم است، اما آنچه که مهم می باشد این است که هیچ وقت حضرت امام خمینی (ره) از ذهن ما فراموش نمی گردد.
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آنچه که ما باید از وصیتنامه حضرت امام خمینی (ره) که حاصل سال ها مجاهدت و استقامت ایشان است بیاموزیم خودسازی و بازسازی درونی است. ما باید به باور و اعتقاد راسخی دست یابیم و ببینیم که حضرت امام خمینی (ره) چه راهی را رفته و ما هم همان راه را ادامه دهیم.
مرادی در انتها تصریح کرد: مردم همواره قدردان نگاه، باور و اعتقاد راسخ امام خمینی (ره) بوده و هستند و هیچ وقت نام امام خمینی (ره) از تاریخ کشور حذف نخواهد شد. حضرت امام خمینی (ره) همواره به اقشار مستضعف و ضعیف جامعه توجه داشتند.1399/03/14
14:36:38
5.0 / 5
2848
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام