نوروزی:

مجلس حزب الله خروج از ان پی تی را تصویب كند

مجلس حزب الله خروج از ان پی تی را تصویب كند

پارلمان ایران دات كام: نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی از نمایندگان خواست كه با تصویب خروج از ان پی تی برد - برد برجام را برای آمریكا به باخت تبدیل كنند.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسن نوروزی نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: تازه ترین گلابی برجام تصویب قطعنامه ضد ایرانی آژانس بین المللی انرژی اتمی است که در دو روز گذشته به پیشنهاد کشورهای غربی، فرانسه، آلمان و انگلیس مقابل کشورمان به تصویب رسید. علت آن ادعای رژیم خون خواه صهیونیستی در خصوص انجام کارهای هسته ای در اماکنی بود که به زعم وی ایران با بازرسی از آنها مخالف بود. ضمن تشکر از نطق امروز رئیس مجلس شورای اسلامی از این مجلس حزب الله انتظار دارم بااینکه دیر شده ولی خروج از ان پی تی را تصویب کند.
وی درباب این مساله اشاره کرد: چونکه فاجعه برجام یک سند طلایی برای آمریکا بود که از طرفی مدعی خروج از برجام شد ولی از طرفی ایران را با اصرار در آن نگه می دارد. این یعنی برد – برد به نفع آمریکا، پس بیاییم با خروج از ان پی تی برد – برد آمریکا را در برجام به باخت آنها تبدیل نماییم.
نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس دهم اظهار نمود: در کمیسیون حقوقی و قضایی سه نفر ثبت نام کرده اند. همین کمیسیون در مجلس دهم بر طبق نظر نایب رئیس ۴۰ درصد کارهای مجلس شورای اسلامی و به اعتراف تنقیح قوانین ۷۰ درصد را نسبت به کمیسیون های دیگر برعهده داشته است. در واقع می توان گفت ۷۰ درصد کارهای مجلس دهم برعهده کمیسیون حقوقی و قضایی بوده است.
وی با اشاره به دستاوردهای فراکسیون ایثارگران نیز بیان کرد: فراکسیون ایثارگران در مجلس دهم بیش از ۳۰ هزار مکاتبه داشت و با کوشش های خود توانست در آن مقاطع که دولت از عمل به قوانین مصوب این حوزه شانه خالی می کرد، براجرا مجاب اش کند. امروز نیز امید به خدا شاهد انتخابات هیات رییسه در کمیسیون اصل ۹۰ خواهیم بود.
نوروزی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی اعلام نمود: شما چندبار اعلام کردید عوارض را از عوارضی اول لغو کردید. اتوبان تهران – ساوه با آن میزان مسافت برای ۱۰ کیلومتر دارای عوارض است ولی برای مسیر ۴۰ کیلومتری کرج عوارضی دریافت نمی کنید.
وی در تذکری به وزیر کشور بیان کرد: ۱۰ سال است که وزارت کشور اتوبوس و مینی بوس به مناطق و شهرداری های حوزه انتخابیه که جمعیت ۱.۵ میلیونی دارد اختصاص نداده است این یعنی تساهل آقای رحمانی فضلی، این مشکل حل شود. چرا نسبت به ازدیاد سرقت، نزاع، قمه کشی و کمبود امنیت فکری نمی کنید؟ با توجه به این که شهرستان های ما دارای ۲۰۰ هزار نفر دانش آموز است و استان سمنان ۹۹ هزار دانش آموز دارد، جمعیت نیروهای انتظامی در حوزه انتخابیه همچون تعداد نیروهای انتظامی در یک شهرستان کوچک از استان سمنان است. آیا درست است که در استان با ۹۹ هزار دانش آموز سه نماینده و در حوزه انتخابیه ما با ۲۰۰ هزار دانش آموز و ۱.۵ میلیون نفر جمعیت یک نماینده، با وجود نیروی انتظامی ضعیف مشکلاتی برای مردم ایجاد شود؟
نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد اظهار نمود: چرا پس از حوادث آبان ماه سال ۱۳۹۸ دستور نمی دهید که بانکهای سوخته و غارت شده باردیگر به کار خود بازگردند و به مردم خدمت رسانی کنند؟1399/04/01
14:39:47
5.0 / 5
2821
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱