یك عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس:

راهی جز ایستادگی و مقاومت در مقابل زیاده خواهی آمریكایی ها نیست

راهی جز ایستادگی و مقاومت در مقابل زیاده خواهی آمریكایی ها نیست

یك عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز جنایاتی كه آمریكا در این چند صد ساله اخیر در دنیا مرتكب شده هیچ دولت و كشوری مرتكب نشده است.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسین نوش آبادی در مراسم بزرگداشت حقوق بشر آمریکایی و گرامیداشت شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش که در مسجد امام حسن مجتبی(ع) در روستای احمد آباد وسط شهرستان ورامین برگزار شد، اظهار نمود: اگر بخواهیم به جریان منافقین از آغاز انقلاب بپردازیم شاهد آن چهره بسیار مزورانه این جریان نفاق هنوز هم در گوشه و کنار کشور هستیم.
نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس اظهار داشت: تا به امروز در کشور سه جریان را تجربه کرده ایم که هر سه جریان، جریان تلخ و ناگواری بوده، یکی جریان منافقین که از همان زمان شکل گیری انقلاب به وجود آمد و در همان سالهای اولیه انقلاب شهدای بزرگی همچون شهید بهشتی را از ما گرفتند.
نوش آبادی بیان نمود: افشاگر اصلی جریان نفاق، امام راحل بودند که اجازه ندادند در بدنه نظام رسوخ کنند چون که منافقین شعارهای به ظاهر انقلابی سر می دادند اما در باطن نفاق و دورویی و تزویر بود که در همان نطفه خفه شد.
وی تصریح کرد: جریان تلخ دیگری که کشور با آن مواجه گردید جریان فتنه در کشور بود که این جریان هم در همان ردیف جریان نفاق بود اما با یک نقاب دیگری که صدمات زیادی به کشور وارد کرد.
نوش آبادی افزود: جریان دیگری که کشور را تهدید می کرد؛ جریان نفوذ بود که در بعضی از سازمان ها نفوذ کردند و با نفوذ خودشان خیلی از اطلاعات محرمانه کشور را به بیگانگان و دشمنان دادند و بدنبال اهداف شوم خودشان بودند.
نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس عنوان کرد: این سه جریان در یک هدف و یک مساله مشترک هستند و آن هم نابودی نظام و زمین گیر کردن انقلاب و به بیراهه کشاندن نهضت اسلامی است.
این عضو کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: خوشبختانه هر سه جریان به سرانجام نرسید و نتوانستند به هدف شان برسند اما تفکرات این فتنه ها هنوز در کشور وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: کشوری که ماهیت تجاوزگری و خشونت طلبی دارد؛ وقتی می بیند جمهوری اسلامی در مقابل جنایت هایی که انجام می دهد می ایستد کشورهایی را ضد ما متهم به نقض حقوق بشر می کند.
نوش آبادی تصریح کرد: امروز جنایاتی که آمریکا در این چند صد ساله اخیر در دنیا مرتکب شده هیچ دولت و کشوری مرتکب نشده است.
وی تصریح کرد: اگر مسلمانان نبودند خود اروپا در جهل و در فقر و در وضعیت نابسامانی به سر می برد و در اروپا ثابت شده که نخستین کسانی که آمدند و کتابخانه و دانشگاه تاسیس کردند؛ مسلمانان بوده است، حتی سیستم آب سالم و لوله کشی در اروپا را مسلمانان بوجود آورده اند و امروز آمریکا ادعای حقوق بشر می کند.
وی اظهار داشت: اسلامی که به آحاد بشر آنقدر اهمیت و کرامت می دهد آیا متهم به ضد حقوق بشر است؟ بدانیم که جنایت های آمریکایی بر هیچ کسی پوشیده نیست.
نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران یک کشور مستقل و دولت مندی است و توانسته در همه زمینه ها پیشرفت کند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی اضافه کرد: اگر قدرت دفاعی، نظامی، موشکی و بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران نبود شاید امروز ایرانی این چنین و با عظمت وجود نداشت و افتخار می نماییم در کشوری زندگی می نماییم که اسلامی است و این نظام برخاسته از آموزه های قرآنی است، آموزه هایی که ایران اسلامی را به این مقطع کاری رسانده است.
وی افزود: ما باید از تمام ظرفیت هایی که در کشور است استفاده نماییم و قوی باشیم.
نوش آبادی در انتها اظهار داشت: اینکه می گوییم باید جبهه مقاومت را تقویت نماییم راهی جز ایستادگی و مقاومت در مقابل زیاده خواهی آمریکایی ها وجود ندارد.
منبع:

1399/04/07
21:00:27
5.0 / 5
2732
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲