بررسی طرح پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در كمیسیون صنایع

بررسی طرح پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در كمیسیون صنایع

به گزارش پارلمان ایران دات كام سخنگوی كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح پشتیبانی از شركت های دانش بنیان در این كمیسیون اطلاع داد.


حجت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طرحی توسط برخی از نمایندگان در زمینه پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان تهیه شده بود که هیات رئیسه مجلس آنرا به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع داد و هم اکنون این طرح در کمیته صنایع هوا و فضا و تکنولوژی های جدید در حال بررسی است.
وی ادامه داد: کمتیه صنایع هوا و فضا و تکنولوژی های جدید در چندین جلسه با دعوت از دستگاه های اجرایی این طرح را مورد بررسی قرار داده و این جلسات همچنان ادامه دارد.
نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر این طرح به قانون تبدیل گردد حمایت خوبی از شرکت های دانش بنیان صورت خواهد گرفت و به توسعه زیرساخت ها در حوزه صنعتی و خدمات کمک می نماید.
سخنگوی کمیسیون صنایع در انتها تصریح کرد: در این طرح جنبه های سرمایه گذاری، مالیات، تأمین اجتماعی و صادرات در حوزه پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان پیشبینی شده که امیدواریم بعد از بررسی و تصویب در کمیسیون و تبدیل به قانون در صحن علنی کمک و گشایشی در این حوزه ایجاد کند.1399/05/13
22:12:52
5.0 / 5
2282
تگهای خبر: تصویب , خدمات , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳