بررسی مسائل حوزه حمل و نقل زمینی و هوایی در كمیسیون عمران

بررسی مسائل حوزه حمل و نقل زمینی و هوایی در كمیسیون عمران

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی مسائل مختلف پیرامون حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی در جلسه امروز این كمیسیون آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، با تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون با دستورکار بررسی موضوعات در رابطه با حمل و نقل دریایی، زمینی و هوایی انجام شد و معاونان وزارت راه و شهرسازی نیز در جلسه امروز حضور داشتند.
ایشان سپس اظهار نمود: گزارش های مفصلی درباب وضعیت بخش های حمل و نقل جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی از طرف معاونان وزارت راه و شهرسازی به اعضای کمیسیون ارائه شد و اعضای کمیسیون نیز سوالات خودرا مطرح نمودند.
نماینده مردم خدابنده در مجلس اشاره کرد: در جلسه امروز قرار بر این شد که دولت و وزارت راه و شهرسازی هر چه سریع تر لایحه جامع حمل و نقل آماده و به مجلس ارائه نمایند. این لایحه دارای محورهای کلیدی نظیر ارتقا سطح کیفی خدمات حمل و نقل، کاهش استفاده از خودرو های شخصی، استفاده از حمل و نقل هوشمند، افزایش سهم حمل و نقل ریلی در حوزه مسافر، نوسازی ناوگان حمل و نقل و توسعه شبکه قطارهای پرسرعت میباشد که بسیار حائز اهمیت می باشد.
منبع:

1399/05/19
20:31:30
5.0 / 5
2171
تگهای خبر: خدمات , دولت , طرح , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴