غضنفرآبادی تشریح كرد

آخرین وضعیت پرونده پروانه سلحشوری در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان

آخرین وضعیت پرونده پروانه سلحشوری در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان

پارلمان ایران دات كام: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباب آخرین وضعیت پرونده پروانه سلحشوری در این هیات توضیح داد.


حجت الاسلام موسی غصنفرآبادی در گفت و گو با ایسنا، درباب رویکرد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس یازدهم اشاره کرد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تمام تلاش خودرا برای حفظ و صیانت از آبروی نمایندگان به کار خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: ممکن بود نمایندگان متوجه نباشند که برای مثال برخی افراد قصد لابی گری داشته باشند یا بخواهند فردی را به راه های انحرافی سوق دهند که هیات نظارت در حد توان خود در این مساله قصد مراقبت دارد که البته با علل و اسباب اینگونه موارد برخوردهایی انجام می شود.
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس درباره تشخیص هیات نظارت پیرامون پرونده پروانه سلحشوری نماینده پیشین مجلس اظهار داشت: در این زمینه چندین پرونده مطرح بود که بعضی از آن پرونده ها در امتداد ایفای وظایف نمایندگی تشخیص داده شد و یک مورد هم خارج از وظایف نمایندگی. اینگونه پرونده ها از طرف دادگاه یا دادسرا استعلام می شود که آیا موضوع در امتداد ایفای وظایف نمایندگی است یا خیر؟ هنگامی که این مساله در هیات نظارت تشخیص داده می شود به این استعلام قوه قضاییه پاسخ داده می شود.
منبع:

1399/05/27
22:05:17
5.0 / 5
2268
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳