عنابستانی :

جریان تحریف ظرفیت های كشور را نادیده می گیرد

جریان تحریف ظرفیت های كشور را نادیده می گیرد

نماینده مردم سبزوار در مجلس اظهار داشت: جریان تحریف ارتباط با غرب را مثبت و ارتباط با كشوری چون چین را به ضرر كشور می دانند و ظرفیت های كشور را نادیده می گیرند.علی اصغر عنابستانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جریان تحریف، اظهار داشت: جریان تحریف کسانی هستند که می خواهند کشور را ذلیل و شرایط موجود در جامعه را غیرواقعی نشان دهند.
وی بیان نمود: بر هیچ کس پوشیده نیست که کشور ما در سختی قرار دارد اما جریان تحریف هیچ وقت به ظرفیت های کشور توجه نمی کنند، در حالیکه کشور ما ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه مادی و نیروی انسانی دارد.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما باید بتوانیم در مقابل جریان تحریف بایستیم، اظهار داشت: جریان تحریف کسانی هستند که زمانی که بحث مذاکره با آمریکا و قرارداد برجام مطرح بود، می گفتند که با این مذاکره همه مشکلات کشور حل و فصل و اوضاع گل و بلبل می شود اما همین افراد به محض اینکه بحث توافق راهبردی با چین عنوان شد، جنجال راه انداختند و گفتند کشور به فروش رسید.
عنابستانی تصریح کرد: ما باید در مقابل جریان تحریف، جریان آگاهی بخشی عمومی و بصیرت افزایی را داشته باشیم که راهکار این مساله آن است که مسؤلان با صداقت با مردم گفتگو کنند تا اعتماد مردم به آنان تقویت شود.
وی تصریح کرد: در صورتیکه مردم از واقعیت های کشور با خبر باشند، دروغ پردازی های جریان تحریف روی آنان هیچ گونه تأثیری نخواهد داشت و بر این اساس لازم است جریان آگاهی سازی و اطلاع رسانی عمومی در مقابل تحریف کنندگان واقعیات کشور ایجاد شود.

1399/06/06
13:21:59
5.0 / 5
2109
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام