با اشاره به بیانات اخیر رهبری

سرگزی: نوع حكمرانی غربی آمریكا را به انزوای جهانی برده است

سرگزی: نوع حكمرانی غربی آمریكا را به انزوای جهانی برده است

یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه شیوه غلط حكمرانی آمریكایی ها سبب شده تا روز به روز در انزوای بیشتری قرار گرفته و دیگر همپیمانان آنان نیز از سیاست های غلط آمریكایی ها حمایت نمی كنند.


محمد سرگزی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که تاکید داشتند حضور افرادی که در رأس آمریکا هستند مایه تحقیر آن کشور است و این نشانه دیگری از شکست الگوهای بشری و آرمانشهر رو به انحطاط غربزده هاست، بیان کرد: نوع حکمرانی آمریکایی ها که ریشه در گذشته نیز دارد هر چه به زمان حال نزدیکتر می شود به سمت فروپاشی می رود. امروز شاهد می باشیم که کشورهای مختلف دنیا نیز حاضر به پذیرش حکمرانی آمریکایی ها و سیاست های آنان نیستند.
ایشان سپس اظهار نمود: امروز دنیا و حتی کشورهایی که اشتراکات زیادی با آمریکایی ها در منافع دارند دیگر در کنار آمریکا نیستند و آمریکا نمی تواند منافع خودرا تثبیت کند.
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در موضوعات اخیری که آمریکا در شورای امنیت پیرامون برجام و فعال سازی مکانیزم ماشه و یا تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به میان کشید شاهد بودیم که حتی همپیمانان آمریکا از سیاست های وی حمایت نکردند. سیاست های فشار غربی که از دهه های قبل شروع شده است و امروز به اوج خود رسیده است دیگر با شکست روبروست.
سرگزی در آخر اشاره کرد: آمریکا با شیوه حکمرانی و سیاست هایی که در پیش گرفته است در آینده ای نه چندان دور به یک کشور منزوی تبدیل خواهد شد و چه بسا امروز نیز در انزوا قرار دارد.1399/06/06
22:40:36
5.0 / 5
2100
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳