به منظور نظارت میدانی بر حوزه انتخابیه نمایندگان آبادان انجام شد

گفت وگوی رئیس مجلس با مردم و صیادان آبادانی

گفت وگوی رئیس مجلس با مردم و صیادان آبادانی

به گزارش پارلمان ایران دات كام رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی از شهرهای استان خوزستان و پیگیری مطالبات مردم، از پروژه اسكله صیادی بندر آبادان بازدید و با برخی از صیادان این بندر گفتگو كرد. رفع موانع تكمیل این بندر و حل مشكلات لنج داران همچون مهم ترین موضوعاتی است كه رئیس مجلس در بندر آبادان مورد بررسی قرار داد.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف بامداد امروز (سه شنبه ۱۱ شهریور) به منظور نظارت میدانی بر حوزه های انتخابیه نمایندگان استان خوزستان، از پروژه اسکله صیادی بندر آبادان بازدید کرد.
در جریان این بازدید، رئیس مجلس شورای اسلامی از نزدیک در جریان مشکلات و موانع اجرا و تکمیل پروژه اسکله صیادی بندر آبادان قرار گرفت.
قالیباف همینطور به صورت حضوری با مردم، صیادان و لنج داران این شهر به گفت و گو پرداخت و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
گفتنی است ساخت پروژه اسکله صیادی بندر آبادان در دیماه سال ۱۳۹۰ با برآورد اعتبار ۱۳ میلیارد تومانی آغاز شد، اما با گذشت حدود ۹ سال از آغاز ساخت و اختصاص تنها ۷ میلیارد تومان از اعتبار مصوب، ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
در صورت بهره برداری از اسکله صیادی بندر آبادان، برای بیشتر از ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می شود و همینطور زمینه ساز گسترش فعالیت لنج داران و تسریع در سوخت رسانی به قایق ها و لنج های این منطقه خواهد شد.
منبع:

1399/06/11
09:48:28
5.0 / 5
1976
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵