حاجی دلیگانی:

اولویت مردم در انتخابات 1400 تولید ثروت برای عموم و جلوگیری از انحصار است

اولویت مردم در انتخابات 1400 تولید ثروت برای عموم و جلوگیری از انحصار است

پارلمان ایران دات كام: یك عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی توزیع ثروت و امكانات اقتصادی برای همه مردم و جلوگیری از انحصار را همچون اولویت های مردم برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده عنوان نمود.


حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در خرداد سال آینده اظهار داشت: آنچه مردم انتظار دارند و اولویت شان است این است که از بُعد اقتصادی بستر و زمینه تولید ثروت برای عموم مردم جامعه فراهم گردد.
وی ادامه داد: اصلاح روند اقتصادی و توزیع امکانات اقتصادی برای همه و جلوگیری از ایجاد انحصار برای افراد خاص به جهت داشتن ثروت بیشتر یا دسترسی سهل به اطلاعات و یا وابستگی به افراد خاص همچون مواردی است که مردم از کاندیداهای ریاست جمهوری انتظار دارند و در واقع مطالبه آنها این است که روال فعلی ادامه نیابد.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس اشاره کرد: مردم همین طور از مجلس انتظاراتی دارند ولی برابر آنچه قانون اساسی بعنوان میثاق ملی تعیین کرده مجلس جایگاه قانون گذاری، حمایتی و نظارتی در مسائل کشور دارد و جایگاه اجرایی بر عهده رئیس جمهور است.
این عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: مردم به این نگاه می کنند که چه کسی در گذشته صداقت بیشتری داشته و با مردم روراست بوده و به سمت او اقبال خواهند داشت.
منبع:

1399/06/13
18:04:09
5.0 / 5
2002
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام