كریمی فیروزجایی:

جلسات علنی سه شنبه مجلس عموما به بحث نظارتی اختصاص می یابد

جلسات علنی سه شنبه مجلس عموما به بحث نظارتی اختصاص می یابد

یك عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه شدن یك روز به جلسات علنی مجلس را در جهت ایفای وظایف نظارتی نمایندگان و همینطور بررسی خروجی كمیسیون های تخصصی مجلس در دو، سه ماه گذشته عنوان نمود.


علی کریمی فیروزجایی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: پیش از این مجلس در ایام یکشنبه و چهارشنبه جلسه علنی داشت که با عنایت به این که خروجی کمیسیون های تخصصی در دو، سه ماه گذشته باید در صحن بررسی شود و دستورات زیادی همچون سوالات نمایندگان از وزرا را داریم، تعدادی از همکاران این تقاضا را مطرح نمودند که یک روز به روزهای جلسات علنی مجلس اضافه شود و هیأت رئیسه هم با برگزاری جلسات علنی در ایام سه شنبه موافقت نمود.
وی ادامه داد: در آغاز به کار مجلس طبیعی بود که ما فرصت بیشتری برای برگزاری جلسات کمیسیون ها در نظر بگیریم بر همین مبنا کمیسیون های تخصصی علاوه بر عصر یکشنبه در نوبت بامداد و عصر روزهای سه شنبه هم تشکیل جلسه می دادند تا خوراک برای کار صحن مجلس فراهم گردد.
کریمی فیروزجایی خاطرنشان کرد: ما در جلسات علنی روزهای سه شنبه عموما به بحث نظارتی خواهیم پرداخت و البته کمیسیون های تخصصی مجلس هم عصر سه شنبه جلسات خویش را خواهند داشت.
منبع:

1399/06/17
19:37:04
5.0 / 5
1840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام