میرتاج الدینی:

كاندیداهای 1400 برنامه عملیاتی برای بهبود وضعیت اقتصادی داشته باشند

كاندیداهای 1400 برنامه عملیاتی برای بهبود وضعیت اقتصادی داشته باشند

یك نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه كاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ باید برای بهبود شرایط اقتصادی و برون رفت از وضعیت فعلی برنامه عملیاتی ارائه نمایند.


حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با ایسنا، مهم ترین چالش کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را مشکلات اقتصادی عنوان و تصریح کرد: کاندیداهای ریاست جمهوری باید برای مقابله با این چالش ها و تحریم ها برنامه داشته باشند. مثلا در شرایط فعلی و با مشکلات اقتصادی که کشور با آن مواجه می باشد صادرات با مشکل روبرو شده و در داخل هم موانع خودتحریمی وجود دارد.
وی ادامه داد: کاندیداهای ۱۴۰۰ باید برای تبدیل تهدید تحریم ها به فرصت و عبور از این موانع برنامه داشته باشند.
نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به کاهش قدرت خرید مردم، کاهش ارزش پول ملی و نوسانات ارزی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور آینده باید راهکار عملی و عینی برای حفظ ارزش پول ملی و تقویت قدرت خرید مردم پیدا کند چون که اقشار متوسط و پایین امروز با مشکل و زحمت برای تأمین معیشت مواجهند.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: کاندیداهای ۱۴۰۰ باید اصلاح ساختارهای مالی و بودجه ای را مد نظر داشته باشند و در مورد حامل های انرژی، کالاهای وابسته به ارز و رانت و فسادی که گاها در این عرصه ها از نهاده های کشاورزی تا فولاد و سایر موارد وجود دارد، برنامه داشته باشند.
میرتاج الدینی در انتها تصریح کرد: این دفعه اقبال مردم به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اقبال سیاسی نخواهد بود بلکه عملیاتی خواهد بود و به سمت کسانی خواهد بود که برنامه عملیاتی و نه شعاری و پوپولیستی برای برون رفت از شرایط فعلی داشته باشند.
منبع:

1399/06/18
10:05:42
5.0 / 5
1855
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳