نماینده ساوه و زرندیه:

اجازه زمین خواری و قطعه بندی اراضی به سو استفاده كنندگان داده نشود

اجازه زمین خواری و قطعه بندی اراضی به سو استفاده كنندگان داده نشود

پارلمان ایران دات كام: مركزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اجازه زمین خواری و قطعه بندی اراضی به سو استفاده كنندگان داده نشود.


حجت الاسلام محمد سبزی امروز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه بر رعایت حق الناس اصرار کرد و اظهار داشت: مدیران و کارمندان اگر در خدمت صادقانه و واقعی به مردم بی توجهی و سهل انگاری کنند حق الناس بر گردن آنهاست.
وی با اشاره به برخی کوتاهی های مدیران در رعایت حقوق مردم و بیت المال اظهار نمود: گاهی مشاهده می شود که برخی مدیران در ساعات غیر اداری از خودروی بیت المال برای کار شخصی استفاده می نمایند و در سطح شهر تردد دارند که حق الناس بوده و مصداق بارز تضییع اموال حقوق بیت المال است و سبب بدبینی مردم به نظام می شود.
این نماینده مردم در خانه ملت با تاکید بر اینکه مدیران باید خودرا در مقابل خدا و مردم مسوول بدانند، اظهار داشت: مدیران و کارکنان اداری باید نسبت به افراد محق سهل گیر و در مقابل سوءاستفاده کنندکان سختگیر باشند.
وی با تاکید بر اینکه نظارت یکی از وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، اضافه کرد: در استفاده از حق نظارتی خود در مقابل هرگونه تخلف و کوتاهی در خدمت و نیز تضییع حقوق بیت المال ایستاده ایم و اجازه نخواهیم داد که آرمان های نظام که همانا خدمت صادقانه به مردم است، لطمه ببیند.
حجت الاسلام سبزی با تاکید بر اینکه باید ریشه و سرمنشا فساد و جرم خشک شود، اظهار داشت: مشکلات مردم فراوان است و متاسفانه مسئولان در تحقق مطالبات مردم تبعیض قایل می شوند در صورتیکه باید خدمت به مردم طبق قانون تسهیل یابد.
وی با تاکید بر جلوگیری از فروش اموال بیت المال و اراضی ملی و...، اضافه کرد: متاسفانه به پیگیری چنین مفاسدی توجه نمی گردد اما ثمره دسترنج یک کارگر زحمتکش به هدر رفته و درباب او با شدت هرچه تمام اعمال قانون شده و سختگیرانه برخورد می شود.
وی با تاکید بر اینکه نباید اجازه زمین خواری و قطعه بندی اراضی به سو استفاده کنندگان داده شود، اظهار داشت: باید نسبت به قانون شکنان و مفسدان و زمین خواران سختگیرانه برخورد شود و درباب احقاق حق مردم محروم حتی با انعطاف در قانون، تسهیل شود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت با تاکید بر اینکه قوانین نباید بسلیقه ای و با نظر شخصی اجرا شود، اظهار نمود: در کنار مدیرانی که سوءاستفاده می کنند، مدیران لایق و جهادی هم هستند که سلامت مالی و اداری داشته و همیشه خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کاری خود می دانند که این مدیران مورد حمایت دولت، مجلس و قوه قضائیه هستند.
وی اشاره کرد: نباید نسبت به وظایف اداری و قانونی راکد و قانع باشیم و فقط به کار در ساعات اداری اکتفا کرد بلکه باید با کار جهادی و شبانه روزی به دنبال رفع مشکلات مردم بود و رسانه ها نیز بعنوان چشم تیزبین نظام عملکرد مدیران را رصد کنند تا زمینه انگیزه و تحرک کاری بیشتر فراهم و کمبودها برطرف شود.
در ادامه امام جمعه نوبران نیز اظهار داشت: معارف دینی مانند اقیانوس کبیری هستند که هر چقدر در این اقیانوس سیر نماییم گوهرهای فراوانی را بدست خواهیم آورد.
حجت الاسلام رسول دادخواه اضافه کرد: ادبیات سیاسی ملت ایران منطق مقاومت است که متاثر از شناخت صحیح دین بوده و ادبیات سازش، منطق کشورهای استعمار زده است.
وی با تاکید بر اینکه سلامت و عافیت در دین بسیار مهم می باشد، اظهار داشت: مسئولیت های ما در نظام اسلامی ناشی از دینداری ماست. امثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در زمره مدیرانی است که در تراز جامعه اسلامی است نه اینکه به دنبال کسب قدرت و حفظ میز مدیریتی خویش باشد و کار برای رضای خدا و مردم را قربانی منافع شخصی و پست اداری خویش کند.
منبع:

1399/06/21
11:00:59
5.0 / 5
1912
تگهای خبر: دولت , فروش , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳