ذوالنوری در تجمع اعتراضی مردم تهران بر ضد مجله فرانسوی:

توهین نظام سلطه به پیامبر (ص) بخاطر ناكامی آنها در خاورمیانه جدید است

توهین نظام سلطه به پیامبر (ص) بخاطر ناكامی آنها در خاورمیانه جدید است

پارلمان ایران دات كام: رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه یكی از دلیلهای توهین به ساحت مقدس رسول اكرم(ص) بغض و كینه نظام سلطه از به هم ریختن برنامه آنها در ایجاد خاورمیانه جدید است، اظهار داشت: نظام سلطه باید بداند ایران به همه ابعاد اقدامات آنها آگاه است و هیچ حركتی از طرف آنها بی پاسخ نخواهد ماند.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در تجمع مردم تهران در میدان امام حسین(ع) تهران که عصر پنجشنبه (۲۰ شهریور) در اعتراض به توهین باردیگر مجله فرانسوی شارلی ابدو فرانسه برگزار شد، با اشاره به اینکه تفرقه و خودباختگی در میان برخی از کشورهای اسلامی و سران سرسپرده بعضی از کشورهای عربی به دشمن این جرأت را داده است که تعرض و توهین به ساحت مقدس کنند، اظهار نمود: وقتی امروز برخی کشورهای عربی در مقابل رژیم صهیونیستی گردن کج می کنند نباید انتظار حرمت شکنی از طرف دشمن را نداشت.
وی افزود: وقتی می بینیم دلارهای نفتی ذخیره شده کشورهای عربی خرج تجهیز جریان های تکفیری و تروریستی و جنگ های نیابتی نظام سلطه می شود نباید انتظاری غیر از این داشت که دشمن به آسانی به ساحت رسول خدا(ص) توهین کند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: نظام سلطه در ناکامی ایجاد خاورمیانه جدید و عدم تحقق آن از طرف جمهوری اسلامی ایران بغض و کینه دارد. این امر یکی از دلیلهای اقدامات توهین آمیز از طرف آنها است.
ذوالنور خاطرنشان کرد: دشمن بسیار حیله گر در حال تلاش است معامله قرن را در منطقه حاکم کند تا از این طریق راه تنفس رژیم صهیونیستی را فراهم آورد، امروز نگرانی پیوسته رژیم صهیونیستی از وحدت کشورهای اسلامی است، دیگر آن زمان که رژیم صهیونیستی به لبنان و سوریه حمله کند گذشت، اگر امروز آنها جنگی را شروع کنند نمی توانند یک طرفه آتش بس برقرار کنند.
وی ادامه داد: صهیونیسم بین الملل با همه وجود بسیج شده است تا رژیم خودرا استمرار ببخشد. نظام سلطه کوشش کرد برای صهیونیست ملت سازی کند ازاین رو فلسطین را انتخاب کردند. در همین راستا موضوعاتی چون هلوکاس برای مظلوم نمایی یهود قرار دادند تا موج مهاجرت را آغاز کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی بیان نمود: ایران به همه ابعاد نظام سلطه آگاه است، در عین حال به نظام سلطه و کشور فرانسه اعتراض می نماییم و در فراخوان مجلس شورای اسلامی به سفیر فرانسه نیز این انزجار را اعلام کردیم.
ذوالنور با ذکر این سفارش که امروز به یک وحدت و انسجام نیاز داریم تا از این حرکات منسجم احمقانه لطمه نبینیم، تصریح کرد: باید بدانیم وقتی دشمن به این حرکات دست می زند از ناحیه قرآن و مسلمانان ترس دارد و این نشان داده است مسلمانان جهان در اوج قدرت هستند.
وی اظهار داشت: کسانی که به ساحت مسلمانان تعرض می کنند بدانند که اقدامشان بی پاسخ نخواهد بود، سلمان رشدی از زمانی که کتاب آیات شیطانی را نوشته است آیا تا به امروز یک روز خوش دیده است. پس بقیه هتاک ها نیز بدانند این اقدامشان بی پاسخ نمی ماند.1399/06/21
17:52:46
5.0 / 5
1910
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱