آصفری:

نرمال سازی روابط كشورهای خلیج فارس با اسرائیل نوعی خودكشی است

نرمال سازی روابط كشورهای خلیج فارس با اسرائیل نوعی خودكشی است

پارلمان ایران دات كام: نایب رییس كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها تصریح كرد: كشورهای مسلمان منطقه نباید نسبت به نرمال سازی روابط بعضی از حكومت های حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی كوتاه بیایند چون كه حضور رژیم صهیونیستی در منطقه به ضرر تمام كشورها است.


محمد حسن آصفری در گفت و گو با ایسنا، ضمن محکومیت نرمال سازی روابط بعضی از کشورهای حوزه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی بیان نمود: متاسفانه این روزها گاها شاهد می باشیم که بعضی از دولت های منطقه به علت ساده انگاری فکر می کنند که نرمال سازی روابط با رژیم صهیونیستی برای آنها امنیت بیشتری به دنبال دارد در صورتیکه هر گونه نرمال سازی روابط بین کشورهای حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی یک نوع خودزنی و خودکشی به حساب می آید،
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه این نرمال سازی روابط به ضرر این کشورها خواهد بود، اظهار داشت: کشورهای حوزه خلیج فارس باید بدانند که رژیم صهیونیستی همچنان سناریو و استراتژی از نیل تا فرات را در سر می پروراند و این نرمال سازی روابط برای آنها ناامنی بیشتری به دنبال خواهد داشت.
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کشورهای منطقه باید نسبت به اقدام این دولت ها برای نرمال سازی روابط با رژیم صهیونیستی عاقلانه برخورد کنند و نباید ساکت بنشینند. حضور رژیم صهیونیستی در منطقه تهدیدی برای همه کشورها خواهد بود و منجر به ایجاد دایره ناامنی در منطقه می شود.
آصفری در انتها تصریح کرد: رژیم صهیونیستی امروز یک پایگاه جلوتر در کشورهای منطقه آمده است و همچنان در سر خود طرح حکمرانی از نیل تا فرات را دارد. کشورهای منطقه باید جلوی این نرمال سازی روابط بایستند و نباید به آسانی از کنار آن بگذرند. اتحادیه کشورهای عرب و سران کشورهای اسلامی نباید نسبت به این نرمال سازی کوتاه آمده و باید اعتراض خویش را اعلام کنند. چون که رژیم صهیونیستی تنها به دنبال تهاجم و جنگ طلبی است. اقدام امارات در نرمال سازی روابط با اسرائیل اشتباه بود و بحرین هم با تکرار این اشتباه خطای بزرگتری را انجام داد و برگشت از این مسیر به آسانی نیست.
منبع:

1399/06/22
12:41:27
5.0 / 5
1891
تگهای خبر: حكم , دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴