فیروزی:

سكوت كشورهای اسلامی در مقابل اقدام حكام عرب خیانت است

سكوت كشورهای اسلامی در مقابل اقدام حكام عرب خیانت است

پارلمان ایران دات كام: یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه سكوت سایر كشورهای مسلمان در مقابل اقدام امارات و بحرین نوعی خیانت است و در نهایت به نفوذ و پیشروی بیشتر صهیونیست ها در منطقه منجر خواهد شد.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا، با محکومیت نرمال سازی روابط بین امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، بیان کرد: این حرکت که از طرف حکام امارات و بحرین صورت گرفته است درواقع بی توجهی به ملت های مسلمان و محروم منطقه و دست در دست غاصبان گذاشتن است. کشورهای منطقه باید بدانند که تجربه ثابت کرده هر قدم عقب نشینی در مقابل رژیم صهیونیستی، آنها را به عقب نشینی بیشتری مجبور خواهدنمود.
ایشان سپس اظهار نمود: مردم آزادی خواه و مسلمان منطقه نباید نسبت به نگاه حاکمان خود و خیانت به آرمان های ملت فلسطین بی تفاوت باشند و اساسا در مقابل این خیانت سکوت نخواهند کرد.
نماینده مردم نطنز در مجلس اشاره کرد: اینکه دولت های منطقه با دشمنان مردم و مسلمانان مراوده داشته باشند گناه نابخشودنی است. نظام جمهوری اسلامی بر اصول خود پایبند بوده و هرگونه روابطی بین کشورهای مسلمان با رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می کند.
فیروزی در آخر اشاره کرد: سکوت سایر کشورهای مسلمان نیز در مقابل این اقدام نوعی خیانت به مردم و آرمان های اسلامی است و در نهایت به نفوذ و پیشروی بیشتر صهیونیست ها در منطقه منجر خواهد شد. امیدواریم زودتر کشورهای منطقه بیدار شده و عکس العمل مناسبی به این اقدام نشان دهند.
منبع:

1399/06/29
14:58:13
5.0 / 5
1832
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام