در كمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح شد

نرمال سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی نتیجه ای جزو نفرت برای حاكمان ندارد

نرمال سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی نتیجه ای جزو نفرت برای حاكمان ندارد

پارلمان ایران دات كام: سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نمایندگان گروه های مقاومت فلسطینی و لبنانی در جلسه امروز این كیمسیون اظهار داشت كه در این نشست نمایندگان گروه های مقاومت ضمن تقبیح روند نرمال سازی روابط رژیم صهیونیستی با دولت های امارات و بحرین راهكار حل موضوع فلسطین مقاومت و وحدت جریان های مقاومت بیان كرد.


ابوالفضل عمویی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار نمود: این جلسه با حضور خالد قدومی رئیس دفتر حماس در تهران، ناصر ابوشریف رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی در تهران، صلاح فحص نماینده جنبش اسلامی امل و عبدالله صفی الدین نماینده حزب الله لبنان در تهران جهت بررسی نرمال سازی روابط رژیم صهیونیستی با دولت های امارات و بحرین انجام شد.
وی توضیح داد: در این نشست نمایندگان گروه مقاومت تحلیل خودرا نسبت به تحولات رخ داده در کشورهای حاشیه خلیج فارس و فشار آمریکایی ها برای نرمال سازی روابط این کشورها با رژیم صهیونیستی ارائه کردند. همین طور ضمن تقبیح روند نرمال سازی تاکید نمودند که در میان ملت های منطقه حرکت رخ داده از طرف دولت های امارات و بحرین پذیرفته شده نیست و جزو نفرت آورده های برای حاکمان این دولت ها ندارد.
وی افزود: همین طور تاکید شد که این تلاش ها مبتنی بر نیازهای نتانیاهو و ترامپ در سیاست داخلی در بحث انتخابات بوده و متاسفانه دولت های امارات و بحرین وارد مسیر غلطی شدند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در این نشست راهکار حل موضوع فلسطینت مقاومت و وحدت جریان های مقاومت بیان نمودند. نمایندگان گروه های مقاومت بر لزوم وحدت بین نیروهای مقاومت و همکاری بین آنها تاکید نمودند و دستاوردهای حاصل از آنرا مطرح نمودند. نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی ضمن اعلام همبستگی و حمایت با مردم فلسطین بر پیگیری با اولویت موضوع فلسطین و آرمان و آزادسازی قدس شریف تاکید داشته و بار دیگر حمایت مجلس شورای اسلامی از جریان های مقاومت را اعلام نمود.
عمویی در آخر اظهار داشت: در ادامه جلسه تعدادی دیگری از مواد طرح تاسیس سازمان پدافند غیر عامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.1399/06/30
21:53:33
5.0 / 5
1822
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴