سردار یزدی:

دفاع مقدس موتور محرك خیلی از پیشرفت ها بوده است

دفاع مقدس موتور محرك خیلی از پیشرفت ها بوده است

پارلمان ایران دات كام: فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ اعلام نمود كه شورای شهر می تواند تحول بزرگی در فضای شهر تهران ایجاد كند.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا یزدی امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس میهمان صحن علنی شورای شهر بود و با بیان این که در چهلمین سالگرد شروع دفاع مقدس هستیم، اظهار داشت: وقتی به یاد دفاع مقدس می افتیم ایثارگری و از خودگذشتگی در ذهن متبلور می شود.
وی با بیان این که وقتی به گذشته نگاه می نماییم، ارزش ها و آرمان های بسیار بلندی را می بینیم اظهار داشت: ما در این 40 سال هر کجا که موفق بودیم ریشه آن به موفقیت در دفاع مقدس بر می گردد؛ چونکه در آن دوران همه جناح ها، احزاب و ادیان و غیره همه از امام تبعیت می کردند و بنا بر این توفیقات در دوران دفاع مقدس بسیار بالا بود و امروز هم وقتی رهبری مطلبی را بیان می کند همه جناح ها به سمت اجرای تدابیر وی می روند و بنا بر این موفقیت حاصل می شود.
وی با بیان این که در ایام کرونایی همه مردم پای کار بودند اظهار داشت: همین جوان هایی که شاید تیپ و ظاهرشان مورد انتقاد قرا رمی گیرد از پشت میز کارگاه، دانشگاه و مدرسه بیرون آمدند و برای ضد عفونی کردن معابر و غیره از خود گذشتگی کردند و از طرف دیگر می بینید که کادر درمانی به مانند دوران دفاع مقدس در حال جهاد است.
وی به بیان خاطره ای از شهید قاسم سلیمانی پرداخت و اظهار داشت: روزی که داعش وارد عراق شد و به سمت کرکوک و سلیمانیه می رفت مسئولان امر با آمریکایی ها تماس گرفتند که به آنها کمک کنند اما پاسخی به درخواست کمک آنها داده نشد و آنها با قاسم سلیمانی تماس گرفتند و وی بعد از کسب اجازه از رهبری به مسئولان عراقی پیام فرستاد که تا بامداد دوام بیاورید تا ما برسیم و پس از آمدن قاسم سلیمانی موضوع عوض شد. یکی از اسرا نقل می کرد همین که در جبهه داعش عنوان شد که قاسم سلیمانی می آید عده زیادی فرار کردند و این حضور برخواسته از همان دفاع مقدس است.
وی با بیان این که دفاع مقدس موتور محرک خیلی از پیشرفت ها بوده است اظهار داشت: باید اقرار نماییم که از این موتور محرک خوب استفاده نکردیم و می توانستیم کشور را به قله های پیشرفت بیشتری برسانیم.
وی با بیان این که جنگ و دفاع مقدس به سبب معنویت خاصی که دارد خود به خود هم منتقل می شود وبه همین دلیل است که می بینیم جوانانی که ظاهر متفاوتی دارند در مراحل حساس ناخودآگاه وارد شده و مثل دوران دفاع مقدس عمل می کنند اظهار داشت: اگر امروز بتوانیم مطالب دفاع مقدس را انتقال دهیم، توفیق بزرگی کسب کرده ایم.
وی با اشاره به درخواست مقام معظم رهبری به اجرای طرح کمک مومنانه اظهار داشت: ما در حین جمع آوری و پخش کمک های مومنانه متوجه شدیم که خیلی از خانواده های نیازمند نیز با وجود آن که خودشان نیاز داشتند اما در این طرح شرکت کردند که این نشان دهنده آن است که فرزندانمان در دفاع از کشور آرمان ها و رهبری به همان روزهای دفاع مقدس گرایش دارند.
یزدی با اشاره به ضرورت انتقال مطالب دفاع مقدس اظهار داشت: شورای شهر باید وارد فضایی شود که تحول بزرگی در شهر تهران ایجاد کند و ایجاد این تحول باتوجه به آمادگی مردم سخت نیست.
منبع:

1399/07/01
19:26:52
5.0 / 5
1971
تگهای خبر: رهبری , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام