سبزی:

باید مرام و روش ما شبیه سردار سلیمانی باشد نه تكرار نام ایشان

باید مرام و روش ما شبیه سردار سلیمانی باشد نه تكرار نام ایشان

به گزارش پارلمان ایران دات كام نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تكرار چند باره نام سردار سلیمانی در صحبت های بعضی از نمایندگان تصریح كرد: ما وظیفه داریم كه مرام و روش خویش را شبیه سردار سلیمانی كرده و همانند ایشان به مردم خدمت رسانی نماییم.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمد سبزی در تذکر شفاهی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی بیان نمود: بنده ابتدا از همکارانم تقاضا دارم که در صحبت های خود در جلسه علنی و در موافقت ها و مخالفت های خود کمتر از نام سردار سلیمانی استفاده کنند. بنده در صحبت های یکی از همکارانم شمردم که ایشان ۱۵ بار نام شهید را آوردند. به جای این که ما از نام شهید استفاده نماییم باید از مرام و روش او الگو بگیریم اگر این گونه باشد مردم هم قدر ما را می دانند.
وی در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش بیان نمود: هزینه کتب درسی در اردیبهشت ماه از دانش آموزان گرفته شد اما از ۱۵ شهریور که مدارس باز شده است هنوز در بعضی از شهرستان ها کتب درسی نرفته است. لطفا این مورد را پیگیری کنید.
نماینده ساوه در تذکری دیگر بیان نمود: برپایه ماده ۴۴ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و جانبازان بالای ۲۵ درصد دریافت هر گونه عوارض آزادراهی ممنوع می باشد، اما برخی از ایثارگران اعتراض داشتند که این مبلغ در بزرگراه هایی که به صورت الکترونیک است برای آنان ثبت می گردد و در صورت عدم پرداخت جریمه می شوند. باید به این مورد رسیدگی شود.
منبع:

1399/07/08
13:14:49
5.0 / 5
1773
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳