نظری:

انتخابات 1400، باید تهدیدها را به فرصت بدل كند

انتخابات 1400، باید تهدیدها را به فرصت بدل كند

به گزارش پارلمان ایران دات كام یك عضو كمیسیون كشاورزی مجلس اظهار داشت: مردم برای دولت سیزدهم، خواستار یك مدیریت جهادی هستند تا روی ریل مجلس جهادی كار را پیش ببرد. ما نیازمند دولت جوان، انقلابی و پرانرژی هستیم تا شرایط تهدید را به فرصت بدل كند.


علیرضا نظری در گفتگو با ایسنا، در مورد چالش های رئیس جمهور سیزدهم دوره قوه مجریه اظهار داشت: با عنایت به وضعیتی که کشور الآن دارد و شرایط جنگ اقتصادی و تحریمی، اوضاع خوبی نداریم. کشور در شرایط سختی قرار دارد و ناکارآمدی ها مزید بر علت شده اند.
وی با اشاره به اینکه «مجلس برای ریل گذاری آماده است» اظهار داشت: قوه مقننه در چارچوب طرح ها و لوایح، ریل گذاری لازم برای حرکت کشور را تعریف می شود. ما برای دولت سیزدهم، خواستار یک مدیریت جهادی هستیم تا روی ریل مجلس جهادی کار را پیش ببرد. ما نیازمند دولت جوان، انقلابی و پرانرژی هستیم تا شرایط تهدید بدل به فرصت شود. مجلس به جد پشتیبان دولت خواهد بود.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با استناد به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: اگر از ظرفیت ها به درستی استفاده نماییم، ظرفیت های بالقوه بالفعل می شود و دولت و اقتصاد در تراز نظام و مردم محقق خواهد شد.
وی در مورد اهمیت سوابق اجرایی رئیس جمهور آینده اظهار داشت: بی گمان سوابق اجرایی اهمیت دارد چون که بر مبنای تخیلات تصمیم نمی گیرد. کسی سابقه دار است که دوران آزمون و خطا را پشت سر گذاشته است. چنین فردی با رجوع به تجربیاتش با محاسباتی کارشناسی، کار را پیش می برد. مردم پس از چند انتخابات اخیر، به حدی از بلوغ سیاسی رسیده اند.
نظری با استناد به بیانات رهبری اظهار داشت: ایشان همیشه به مردن سفارش می کنند که مردم چشمشان را باز کنند و از روی آگاهی تصمیم بگیرند. اگر تصمیم غلطی برآمده از بی تدبیری گرفته شود، تاوانش را خود مردم پس خواهند داد. این مردم هستند که از انتخابش نتیجه می گیرد.
نماینده مردم خمین در مجلس مجلس تاکید کرد: بعید است مردم تحت تاثیر تبلیغات رسانه ای قرار بگیرند و به هر کسی رأی دهند. مردم به ظرفیتی رسیده اند که بین نامزدها انتخاب بهتری داشته باشند. پشت سر گذاشتن هر دوره جمهوری اسلامی سبب تکمیل بلوغ سیاسی مردم ایران شده است.

منبع:

1399/07/17
13:16:44
5.0 / 5
1783
تگهای خبر: دولت , رهبری , طرح , قوه مقننه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵