باقری:

تحریم ۱۸ بانك ایرانی نمایش تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات آمریكاست

تحریم ۱۸ بانك ایرانی نمایش تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات آمریكاست

به گزارش پارلمان ایران دات كام رئیس فراكسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی تحریم ۱۸ بانك ایرانی را شوی تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده دانست.


حجت الاسلام محمد باقری در گفتگو با ایسنا با اشاره به تحریم اخیر ۱۸ بانک ایرانی از جانب آمریکا اظهار نمود: مبحث تحریم ۱۸ بانک ایرانی یک کار روانی است و تأثیر چندانی ندارد چون که ما تحریم های بانکی را قبلا هم داشتیم.
وی ادامه داد: این کار یک نمایش تبلیغاتی است و به نظر می آید ترامپ برای حل مشکلات داخلی خود و تحت تأثیر قرار دادن انتخابات آمریکا دست به چنین کاری زده است.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه اگر آمریکا به دنبال حل مشکلات داخلی خودش است نباید منافع ملی ما را وجه المصالحه قرار دهد، تصریح کرد: آنها بانکهای ما را پیش از این هم تحریم کرده بودند و بانک ها با تحریم خویش را به اینجا رساندند.
باقری همینطور خاطرنشان کرد: مطمئنا آمریکایی ها در تحریم ۱۸ بانک ایرانی هم مثل تحریم های قبلی شکست می خورند. البته این تحریم ها اساسا فشارهای اقتصادی را بر ما وارد خواهد نمود ولی در عین حال فرصتی برای بانکهای ایرانی است که در مقابل کارشکنی های کشورهایی مثل آمریکا مقاوم شوند.1399/07/23
13:31:33
5.0 / 5
1739
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام