رضازاده:

مسئولان از تخریب یكدیگر اجتناب كنند

مسئولان از تخریب یكدیگر اجتناب كنند

پارلمان ایران دات كام: یك عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجل شورای اسلامی اصرار كرد كه مسئولان باید با وحدت و همدلی از تخریب یكدیگر پرهیز كرده و تمامی تلاش خودرا جهت حل مشكلات مردم قرار دهند.


یعقوب رضازاده در گفت و گو با ایسنا با تاکید بر لزوم تدبیر همگانی در شرایط فعلی اظهار نمود: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری به اتحاد و وحدت بین مسئولان نیاز است وظیفه مهم مجلس وضع قوانین به نفع مملکت برمبنای قانون اساسی بوده و باید در اجرای قوانین نظارت کند با همین نگاه در طول چهار ماه گذشته طرحهایی مورد بررسی قرار گرفت که همچون آن می توان به طرح مالیات بر خانه های خالی یا تامین بسته معیشتی اشاره نمود.
نماینده مردم سلماس در مجلس اضافه کرد: وظیفه دولت به سبب در اختیار داشتن منابع و اعتبارات آن است که قوانین را اجرائی کرده و مشکلات مردم رفع گردد. حالا مردم، مجلس و دولت را مسئول وضعیت فعلی می دانند و بر ضرورت حل مشکلات اقتصادی تاکید دارند. ما در جنگ اقتصادی هستیم که برای پیروزی از آن باید با وحدت و اتحاد در کنار افزایش ارتباطات با کشورهای همسایه مشکلات را از سر راه برداریم.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اصرار کرد که به هیچ عنوان تخریب نتیجه ای ندارد و حتی به ضرر دولت و ملت و کشور خواهد بود. دشمنان ما در خارج تلاش می کنند تا احساس ناامیدی را در میان مردم القا کنند در این شرایط باید مسئولان با اتحاد و وحدت مشکلات و تهدیدات را از پیش رو بردارند و با برنامه ریزی و هماهنگی امور را پیش ببرند آنها باید حافظ بیت المال باشند و تمام هم و غمشان حل مشکلات اقتصادی باشد.
منبع:

1399/08/02
16:12:17
5.0 / 5
1761
تگهای خبر: دولت , طرح , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲