كلیات طرح ساماندهی شبكه ملی اطلاعات در كمیسیون فرهنگی مجلس تصویب گردید

كلیات طرح ساماندهی شبكه ملی اطلاعات در كمیسیون فرهنگی مجلس تصویب گردید

پارلمان ایران دات كام: یك عضو كمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز كمیسیون متبوع خود از تصویب كلیات طرح ساماندهی شبكه ملی اطلاعات در این نشست آگاهی داد.


احمد راستینه در گفت و گو با ایسنا درباب جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون بعد از بحث و بررسی طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات کلیات آنرا به تصویب رسانیدم، هدف این طرح ساماندهی شبکه ملی اطلاعات و استفاده از ظرفیت داخلی برای این حوزه و گسترش اقتصاد دیجیتال است.
وی ادامه داد: سپس جزئیات طرح جهت بررسی دقیق به مرکز پژوهش های مجلس ارسال شد، بعد از انجام این بررسی کارشناسی، طرح به صحن کمیسیون ارائه می شود، بعد از این دستور جلسه اخبار مربوط به حوزه ورزش کشور بررسی گردید و بر این که دولت ظرف یک ماه آینده لایحه باشگاه داری را به مجلس و کمیسیون فرهنگی ارائه کند تاکید شد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: در این جلسه همین طور نظرات اعضا درباب اولویت های کمیسیون فرهنگی که توسط مرکز پژوهش های مجلس ارائه شده بود ستاندن شد، بر این اساس دو موضوع فضای مجازی و جمعیت و خانواده بعنوان دو اولویت اصلی کمیسیون مورد توجه قرار گرفتند، اولویت های بعدی نیزدر جلسات بعدی مشخص می شود.
منبع:

1399/08/05
22:56:08
5.0 / 5
1582
تگهای خبر: تصویب , دولت , طرح , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲