فیروزی:

بایدن یا ترامپ فرقی ندارد

بایدن یا ترامپ فرقی ندارد

یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: اینكه چه فردی رئیس جمهور آینده آمریكا شود برای ما تفاوتی ندارد، مهم سیاست های خصمانه دولتمردان آمریكایی است كه باید تغییر كند.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه نتایج انتخابات آمریکا تاثیری در سیاست های ایران ندارد، بیان نمود: دیدگاه همه ما مطابق دیدگاه حضرت آقا می باشد. همان طوری که رهبری تاکید داشتند برای ما فرقی نمی کند که ترامپ در انتخابات پیروز شود یا بایدن اکثریت آرا را کسب کند ما به هیچکدام از این افراد اعتمادی نداریم.
نماینده مردم نطنز در مجلس در ادامه با اشاره به اینکه «به طور کلی باید سیاست های کلان و خصمانه آمریکا ضد ملت ایران تغییر کند» خاطرنشان کرد: سیاستگذاری ما متاثر از نتایج انتخابات آمریکا نمی باشد و بطور قطع ما بر حسب شرایط هر اقدامی را که به نفع مردم باشد انجام می دهیم. ما هیچ وقت سیاست های خصمانه ای ضد هیچ کشوری نداشتیم. اگر دولتمردان آمریکا هم در رفتارها و سیاست های زورگویانه و خصمانه خود ضد ملت ایران تجدید نظر کنند آن گاه ما هم می توانیم در سیاست های خود تجدید نظر نماییم.
فیروزی در انتها تصریح کرد: به هر حال اینکه چه فردی رئیس جمهور آینده آمریکاست برای ما تفاوتی ندارد مهم شیوه رفتار دولتمردان آمریکا می باشد.1399/08/17
13:16:20
5.0 / 5
1480
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲