رییس مجمع نمایندگان استان كرمان:

استعفای فدایی مربوط به ۲ ماه قبل است

استعفای فدایی مربوط به ۲ ماه قبل است

كرمان رئیس مجمع نمایندگان استان كرمان با تاكید بر این مساله كه انتخاب استانداران از اختیارات دولت می باشد اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان روز گذشته گزینه های بومی خودرا به وزارت كشور اعلام نمود اما دولت ما را در مقابل یك عمل انجام شده قرار داد و اذعان كردند كه ما تصمیم خودمان را گرفته ایم.


"شهباز حسن پور" در گفت و گو با ایسنا، درباره انتخاب "علی زینی وند" بعنوان استاندار جدید کرمان اظهار داشت: روز گذشته وزارت کشور ساعت ۵ عصر این مساله را به بنده که رئیس مجمع نمایندگان استان بودم اعلام نمود و مجمع نمایندگان همان روز گذشته گلایه مندی خودرا به وزارت کشور اعلام نمود.
وی با تاکید بر این مساله که انتخاب استانداران از اختیارات دولت می باشد اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان روز گذشته گزینه های بومی خودرا به وزارت کشور اعلام نمود اما دولت ما را در مقابل یک عمل انجام شده قرار داد و اذعان کردند که ما تصمیم خودمان را گرفته ایم.
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان بیان کرد: وزارت کشور آقای "زینی وند" را یک مدیر توانمند و اجرائی می داند و معتقد می باشد در مجموعه های مختلف کارهای بزرگی انجام داده اند و در سیستان و بلوچستان نیز جزء موفق ترین مدیران کشوری بودند و امروز بعنوان استاندار کرمان انتحاب شدند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات صادقانه و شفاف و پیگیری های دکتر فدایی در این چند سال اضافه کرد: از دکتر فدایی بسیار خواهش کردیم که استعفا ندهند و بنده هفته گذشته کوشش های خودم را برای انصراف ایشان انجام دادم اما اصرار دکتر فدایی بر استعفا بود و از دو ماه قبل پیگیر استعفایشان بودند و استعفای ایشان مربوط به روز گذشته نبوده بلکه مربوط به دو ماه قبل است.
موافق آقای زینی وند بعنوان استاندار جدید کرمان هستم
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت درباره دلیلهای استعفای فدایی نیز اظهار داشت: باید خود دکتر فدایی، دلیلهای استعفایشان را اعلام کنند ولی مجمع نمایندگان استان نهایت همکاری و همراهی را با دکتر فدایی داشتند اما اختلاف سلیقه و دیدگاه وجود دارد ولی در عین حال ما همه تلاش خودرا انجام دادیم تا از ظرفیت و توان دکتر فدایی استفاده نمائیم اما ایشان راغب به ادامه همکاری در این راه نبودند.
حسن پور با تاکید برآنکه وزارت کشور تا عصر روز قبل هیچ مشورتی درباره انتخاب استاندار جدید کرمان با مجمع نمایندگان استان نکرد، اشاره کرد: با توجه به این که اختتام دولت می باشد و کسی مسئولیت استانداری کرمان را در این ۵ ماه قبول نمی کرده، پس آقای زینی وند به سبب آنکه از بدنه وزارت کشور بودند، قبول مسئولیت کردند.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای استاندار جدید کرمان بیان کرد: بعنوان نظر شخصی موافق آقای زینی وند بعنوان استاندار جدید کرمان هستم اما چند نفر از نمایندگان با این انتخاب مخالف هستند.1399/08/21
22:14:05
5.0 / 5
1648
تگهای خبر: خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴