حدادی:

مردم پای آرمان های شهید سلیمانی ایستاده اند

مردم پای آرمان های شهید سلیمانی ایستاده اند

پارلمان ایران دات کام: سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به اینکه شهید سلیمانی الگو و محور جبهه مقاومت است اصرار کرد که وظیفه دولتمردان است که ابعاد حقوقی ترور این سردار عزیز را با جدیت دنبال کنند.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به فرا رسیدن سالگرد شهادت شهید سلیمانی و لزوم پیگیری اقدامات حقوقی ترور ایشان، بیان کرد: پیام شهادت سردار دل ها برای مردم ایران اسلامی و تمام مسلمانان جهان این است که هر حرکتی که با خداباوری، مردم باوری و خودباوری انجام شده و در راه الهی با انگیزه و اراده قوی باشد اساسا موفقیت و پیروزی به همراه دارد. همانطور که امروز ما شاهد پیروزی بزرگ نظام جمهوری اسلامی هستیم.
ایشان سپس اظهار نمود: اقتدار نظام پیروزی حاح قاسم است. صیانت از نظام جمهوری اسلامی که حاج قاسم داشته است خود پیروزی بزرگی است. وظیفه دولتمردان این است که از ابعاد حقوقی ترور این سردار عزیز را با جدیت دنبال کنند. آنچه که امروز مردم پای آن ایستادند، ایستادگی و مقاومت حاج قاسم در مقابل دشمنان است. الگو و محور جبهه مقاومت حاج قاسم است.
نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: جوان هایی که در محور مقاومت با از خودگذشتگی پای صحنه حاضر شدند همگی حاکی از موفقیت حاج قاسم بوده و این پیام را به ملت ایران و تمام مردم آزادی خواه رسانده است. مردم پای آرمان های حاح قاسم ایستاده اند.
ایشان سپس اشاره کرد: باید ابعاد حقوقی ترور سردار دل ها که دشمنان اسلام بطور ظالمانه ای ایشان را به شهادت رساندند با جدیت دنبال شده و به مردم اطلاع رسانی شود.
منبع:

1399/10/13
13:39:31
0.0 / 5
1667
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام