نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس:

حضور خیرین در توسعه و ساخت مكان های آموزشی بسیار تأثیرگذار است

حضور خیرین در توسعه و ساخت مكان های آموزشی بسیار تأثیرگذار است

به گزارش پارلمان ایران دات کام لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور خیرین در ساخت مدارس در توسعه و ساخت مکان های آموزشی بسیار تأثیرگذار است.


فاطمه مقصودی در جریان بازدید عطایی مشاور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور جهت بررسی طرح های در دست ساخت و تعیین تکلیف این طرح ها که امروز ۱۳ دیماه صورت گرفت، اظهار نمود: برای ساخت مدارس مشارکتی و حضور خیرین برای ساخت مدرسه در تلاش هستیم.
وی در بازدید از مدرسه مشارکتی بانک پاسارگاد در روستای همت آباد، خاطرنشان کرد: با جذب و مشارکت خیرین می توان زمینه ساخت، مرمت و توسعه مدارس را در بروجرد ایجاد کرد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس تصریح کرد: مدرسه مشارکتی بانک پاسارگاد با ۶ کلاس آماده بهره برداری است و در تلاش هستیم برای جذب خیرین در جهت ساخت و نوسازی مدارس در تلاش هستیم.
مقصودی در بازدید از مدرسه روستایی گنجینه، افزود: این مدرسه ۶ کلاسه به همت اداره نوسازی مدارس استان و با مشارکت عظیم خودرو ساخته شده است.
وی بیان نمود: حضور خیرین در مشارکت و ساخت مدارس می تواند در توسعه و ساخت مکان های آموزشی بسیار تأثیرگذار باشد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس افزود: مدرسه ۶ کلاسه روستای گنجینه تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
رئیس اداره کل نوسازی مدارس لرستان هم در بازدید از مدرسه روستای زرشکه، اظهار نمود: مدرسه مورد اشاره بعد از تخریب، برای ۲۷۰ دانش آموز روستاهای منطقه در حال ساخت است.
گفتنی است، در جریان بازدید از مدرسه روستای زرشکه مقرر شد تا مهر ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد.
منبع:

1399/10/14
01:05:15
0.0 / 5
1573
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام