فیروزی پوربادی:

بایدن اگر مدعی حقوق بشر است باید تحریم ها را بردارد

بایدن اگر مدعی حقوق بشر است باید تحریم ها را بردارد

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که ادعاهای بایدن در پشتیبانی از حقوق و سلامت انسان ها زمانی موثر خواهد بود که تحریم های ظالمانه را کنار زده و دست از فشار حداکثری بر ملت ایران بردارد.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به ادعاهای بایدن در رقابت های انتخاباتی در مورد توجه به سلامت انسان ها، بیان نمود: مادامی که آمریکا از سیاست های خصمانه خود ضد مردم دنیا بخصوص ملت ایران دست برندارد و تحریم های ظالمانه خود در حوزه دارو، مواد غذایی و صنعت هوایی را کنار نزند، این ادعاها پوچ بوده و فایده ای ندارد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: اعمال تحریم و فشار حداکثری بر مردم ایران، سیاست های خصمانه و لجاجت ورزیدن نسبت به مردم با ادعاهای پشتیبانی از سلامت انسان ها کاملا در تضاد است. این ادعاها زمانی موثر می شود که در عمل اجرایی شود. اگر بایدن می خواهد گامی بردارد ابتدا باید تحریم های خصمانه در حوزه دارو، مواد غذایی، صنعت هوایی و بلوکه کردن پول های ایران را کنار گذارد. اینکه در سخن از دموکراسی و حقوق بشر و کمک به حفظ سلامت انسان ها حرف بزنیم، مشکلی را حل نمی کند.
نماینده مردم نطنز در مجلس خاطرنشان کرد: با ایستادگی و مقاومت مردم در مقابل تحریم ها ما تا به امروز استوار بوده ایم اما این تحریم ها فشار زیادی را بر مردم ایران تحمیل کرده است و برخلاف تمام اصول انسانی و بین المللی است.
فیروزی پوربادی تصریح کرد: ملت ایران در مقابل زورگویی تسلیم نخواهند شد و بطور قطع استوار خواهند ایستاد، اما تحریم هایی که در حوزه دارو و مواد غذایی و سایر بخش ها اعمال شده همگی مستقیما سلامت ملت ایران را هدف گرفته است. بایدن اگر مدعی حقوق بشر و پشتیبانی از انسان هاست ابتدا باید تحریم ها را کنار بزند وگرنه با ادعاهای پوچ مشکلی از مردم حل نخواهد شد.
منبع:

1399/10/26
12:08:14
0.0 / 5
1027
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵