واكنش كیهان به منتقدان مجلس:

هنوز چندماه بیشتر از عمر مجلس نگذشته

هنوز چندماه بیشتر از عمر مجلس نگذشته

به گزارش پارلمان ایران دات کام کیهان نوشت: روزنامه اینترنتی همدلی در مطلبی نوشت: «مصوبات اخیر مجلس حاشیه های زیادی به همراه داشته است و این در حالیست که اغلب تحلیل گران، فعالیت این مجلس را به دور از شعارهای اولیه ارزیابی کرده و معتقدند نمایندگان این مجلس بجای پرداختن به مشکلات اصلی جامعه، به سیاسی کاری و اقدامات نمایشی روی آورده اند.


در این میان، بی توجهی به اقتصاد و معیشت در مجلس یازدهم و تجمیع نیروها برای فشار بر دولت، عملا مجلس را از وظیفه نظارتی خود دور کرده است و متاسفانه تا حالا طرحی که بتواند فضای تورم زده اقتصاد کشور را به نحو مطلوبی کنترل و سازماندهی کند، اجرائی نشده است.» در ادامه این مطلب به نقل از غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران نوشت: « برخی مصوبات مجلس فعلی جنبه شعاری دارد» و « نمایندگان می خواهند بگویند کاری انجام داده اند».
لازم به ذکر است که اصلاح طلبان 7 سال بر پست های دولتی چنبره زده و بی آنکه پاسخگویی عملکرد خود باشند درصدد هجمه و تضعیف مجلس انقلابی هستند که هنوز چند ماه از شروع به کارش نگذشته است. علاوه بر آنکه مجلس انقلابی طی چند ماه گذشته اقدامات قابل توجهی را انجام داده که موجب عصبانیت مدعیان اصلاحات شده است.
همین روز گذشته نمایندگان مجلس در شکایت از رئیس جمهور مورد حمایت اصلاح طلبان، فهرستی از قوانین مصوب مجلس را منتشر و اعلام نمودند که رئیس جمهور از ابلاغ ۱۳ قانون استنکاف کرده است! 23302


منبع:

1399/11/03
13:27:39
0.0 / 5
1075
تگهای خبر: ابلاغ , دولت , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳