دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس

دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری ضرب و شتم مامور راهور توسط نماینده مجلس

پارلمان ایران دات کام: سخنگو و معاون اجتماعی ناجا از ورود و دستور ویژه فرمانده ناجا برای پیگیری پرونده ضرب و شتم مامور وظیفه راهور توسط نماینده مجلس آگاهی داد.به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا سردار مهدی حاجیان در واکنش به انتشار خبری در خصوص سیلی زدن یکی از نمایندگان مجلس به مامور وظیفه راهور در محدوده خط ویژه دروازه دولت پایتخت و بازتاب آن در فضای مجازی اظهار نمود: سردار حسین اشتری بلافاصله دستور ویژه ای برای پشتیبانی از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع بوسیله معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرد.

وی با اشاره به اینکه صیانت از حقوق آحاد پرسنل ناجا از دستورات اکید فرمانده ناجا است، اظهار داشت: اعتقاد، باور و تاکید سردار اشتری همیشه بر این است که سربازان وظیفه را نیز چون فرزندان خود بدانیم و در صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوقشان لحظه ای دریغ و درنگ نکنیم. ایشان بارها به همه فرماندهان تاکید کرده است که این جوانان، امانتی در دستان ما هستند بدین سبب اجازه نمی دهیم به ساحت مقدس سبزپوشان خدوم ناجا در هر جایگاه و مقامی توهین و تعدی شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سخنگوی ناجا تاکید کرد: در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهدنمود.

منبع:

1399/11/05
00:58:24
0.0 / 5
1160
تگهای خبر: پرونده , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام