طاهری:

برای ساماندهی بازار بورس باید از اقدامات قهریه استفاده گردد

برای ساماندهی بازار بورس باید از اقدامات قهریه استفاده گردد

پارلمان ایران دات کام: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن اشاره به شرایط نابسامانی که در بورس باعث ضرر خیلی از خرده سهامداران شد، تصریح کرد: شرایط باید بگونه ای مدیریت شود که ضرر سهامداران جبران شود.


مصطفی طاهری در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به وضعیت بازار سرمایه در روزها و ماه های اخیر عنوان کرد: پیشتر بارها نسبت به شرایطی که حالا در بازار سرمایه بوجود آمده است، تذکر داده بودیم و چنین شرایطی را پیشبینی کرده بودیم، ضمن اینکه به مردم سفارش هایی داشتیم و به وزیر اقتصاد هم گفته بودیم این روال مدیریتی بازار سرمایه اشتباه است ولی متاسفانه به این سفارش ها توجهی نشد.
نماینده مردم زنجان اضافه کرد: اما از این پس مسئولین این حوزه باید تلاش لازم را داشته باشند و احتیاط کنند که مردم و سهامداران گرفتار ضرر نشوند، در واقع باید به کیفیت این بازار عمق بدهیم چونکه متاسفانه بسیاری از افرادی که وارد این بازار می شوند شناخت کامل از بازار ندارند و بنابراین متضرر می شوند.
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: ماهیت بورس و فعالیتهای اقتصادی تعاریف خویش را دارند و مسئولین و سهامداران هم باید به این مهم توجه نمایند، البته در مورد شرایط بوجود آمده و ضررهایی که به سهامداران وارد شد، چاره ای نیست که قوه قضاییه وارد مبحث شده و از اقدامات قهریه استفاده گردد.
منبع:

1399/11/10
16:38:02
0.0 / 5
1180
تگهای خبر: قوه قضاییه , كیفیت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام