سخنگوی هیات رئیسه مجلس:

در ماجرای عنابستانی به مجلس توهین شد

در ماجرای عنابستانی به مجلس توهین شد

به گزارش پارلمان ایران دات کام سخنگوی هیات رئیسه مجلس درباره بررسی پرونده نماینده سبزوار و حواشی سیلی زدن به صورت سرباز اظهار داشت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی این مساله را آغاز نموده و نتیجه آن ظرف مدت یک هفته تا 10 روز آینده اعلام می شود.


به گزارش خبرگزاری خبرانلاین، محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی ویدئویی با صدا و سیما درباره بررسی موضوع سیلی زدن نماینده سبزوار به صورت سرباز نیروی انتظامی اظهار داشت: حواشی رخ داده برای نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی دو بعد داشت؛ بعد اول رفتار نماینده سبزوار بود که هیات نظارت به این مساله ورود کرده و در حال بررسی آنست.

او اضافه کرد: بعد دوم این ماجرا توهینی است که به مجلس شده است. چونکه توهین های انجام شده فقط مربوط به آن سرباز نیست. بلکه مامور دیگری که چهره وی در فضای مجازی منتشر نشد، توهین های زیادی به نماینده مجلس انجام داده و یکی از مسببان راه بندان مسیر نیز او بوده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این دو موضوع باید به صورت موازی بررسی شود. یعنی هم حواشی مربوط به نماینده مجلس و هم توهین هایی که مامور نیروی انتظامی انجام داده است، باید در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی شود.

وی اشاره کرد: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی این مساله را آغاز نموده و نتیجه آن ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز آینده اعلام می شود. 216216


منبع:

1399/11/12
20:49:35
0.0 / 5
1000
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام