علیزاده برمی:

امروز آمریكا از رویارویی مستقیم با جهان اسلام عاجز است

امروز آمریكا از رویارویی مستقیم با جهان اسلام عاجز است

به گزارش پارلمان ایران دات کام نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ضمن توضیحاتی که آنرا اسلام سیاسی از منظر امام خمینی (ره) دانست، اظهار نمود: امام فرمودند «ما درصدد خشکاندن ریشه های فاسد صهیونیست، سرمایه داری و کمونیسم در جهان هستیم» حال اگر نوکران آمریکا نام این سیاست را توسعه طلبی و تفکر تشکیل امپراطوری بزرگ می دانند از آن باک نداریم و استقبال هم می نماییم.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، علی اکبر علیزاده برمی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار نمود: امام امت باب جهاد بهشت را بر روی مردم ایران گشود و همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت دارالشفای آزادگان خواهد بود. امام خامنه ای نیز ابرحریف شرک و نفاق است و قدم به قدم آرمان های امام را دنبال و پیاده کرده است.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با استناد به این گفته امام خمینی (ره) که این قرن به خواست خدا قرن پیروزی مستضعفان بر مستکبران است، اشاره کرد: اسلام سنگرهای کلیدی عالم را یکی بعد از دیگری فتح خواهدنمود و ابرقدرت ها را به خاک ذلت خواهد کشاند و ما در انتظار رویت خورشید هستیم. امام فرمودند «ما درصدد خشکاندن ریشه های فاسد صهیونیسم، سرمایه گذاری و کمونیسم در جهان هستیم.» ما تصمیم گرفته ایم به لطف خدا نظام هایی را که بر این سه پایه استوار شده اند نابود و نظامهای مبتنی بر این سه پایه را نابود نماییم، و نظام اسلام رسول الله را در جهان ترویج نماییم.» حال اگر نوکران آمریکا نام این سیاست را توسعه طلبی و تفکر تشکیل امپراطوری بزرگ می گذارند از آن باک نداریم و استقبال هم می نماییم.
وی با اشاره به اینکه ایجاد تمدن نوین اسلامی، آرمان گام دوم انقلاب است، اشاره کرد: شورای متجاوز فروپاشید و آمریکا نیز به شدت گرفتار مشکلات اقتصادی و سیاسی است تا جایی که به مرز ورشکستگی رسیده است. انقلاب اسلامی نیز هر روز قوی تر می شود اما پرسش اینجاست که چرا مشکلات همچنان ادامه دارد؟ باید بگویم که امروز دو گفتمان واقعی در مقابل یکدیگر صف آرایی کرده اند. در یک سو اسلام ناب محمدی و در سوی دیگر اسلام آمریکایی.
علیزاده با استناد به رهنمودهای امام خمینی (ره) در حوزه اسلام سیاسی اظهار نمود: امام معتقد بود یک اسلام نداریم بلکه اسلام های متفاوتی داریم اسلامی که در خدمت قدرت های استعماری، تحجر، پولدارها و سرمایه داران است و اسلامی که از توده های میلیونی مستضعف و از شلاق خوردگان حمایت می کند. برای خیلی از مردم هنوز مرز بین اسلام آمریکایی و اسلام ناب کاملا مشخص نشده است. روشن کردن این حقیقت که ممکن نیست در یک مکتب دو تفکر متضاد وجود داشته باشد از واجبات اسلام سیاسی و وظیفه علمای کشور است.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در انتقاد از اشرافیت این سبک زندگی را مساوی اسلام آمریکایی دانست و اظهار داشت: اسلام آمریکایی اسلام فریب، سازش و اسارت و همین طور اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومین و پابرهنه هاست. امروز آمریکا از رویارویی مستقیم با جهان اسلام عاجز است. پیروزی های بزرگ جبهه مقاومت در سوریه، عراق، غزه، یمن و فلسطین و البته حمله ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد این حقیقت را نشان داده است آمریکا امروز از دو طریق ترور و نفوذ کار خودرا ادامه می دهد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به آنچه لیبرال و روشنفکر غرب زده نامید آنها را تفاله آمریکا خطاب کرد و اظهار داشت: کارنامه و عملکرد لیبرال ها در چهار دهه انقلاب اسلامی ننگین و خیانت آلود است تحمیل جام زهر به امام خمینی (ره)، ایجاد طبقه اشراف، کودتای کوی دانشگاه در سال ۷۸، براندازی با فتنه ۸۸، کودتای بنزینی در آبان ماه ۹۸، انجام پنهانی سند ۲۰۳۰، امضای پروتکل کنوانسیون زنان و تصویب پنهانی FATF، امام امت لیبرال ها را در خیانت و پلیدی هم ردیف رضاخان و محمد شاه می دانست و می فرمود که ما از شر رضاشاه و محمدرضا شاه خلاص شده ایم اما به این زودی ها از تربیت یافتگان شرق و غرب خلاص نخواهیم شد اینان برپادارنده سلطه ابرقدرت ها هستند.
علیزاده در آخر نطق خود اشاره کرد: رسیدن به استقلال واقعی مشروط به کنار زدن غرب زدگان و کدخداپرستان است تا غرب اینجا راه دارد ما به استقلال نمی رسیم همه مشکلات کشور به خاطر نفوذ لیبرال ها است صحبت بر سر شخص نیست باید جریان را شناخت و کشور را از آن نجات داد.
منبع:

1399/11/20
13:23:39
0.0 / 5
762
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳