رفیعی:

بیشتر از پیش نیازمند مدیران پنجاه و هفتی هستیم

بیشتر از پیش نیازمند مدیران پنجاه و هفتی هستیم

به گزارش پارلمان ایران دات کام نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: ناکارآمدی های موجود در کشور به اشخاص متصدی در برهه های مختلف تاریخی برمی گردد. در این برهه نیازمند بازگشت به آرمان های سال 1357 و مدیر پنجاه و هفتی هستیم. مدیر پنجاه و هفتی یعنی مدیری که همه اصول اساسی انقلاب 57 را داشته و به آنها باور داشته باشد.


سمیه رفیعی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تبریک دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: مردم ما در سال ۱۳۵۷ دست به احیای ارزش های واقعی زد. مکتب جمهوری اسلامی، مبتنی بر احیا و حفظ کرامت انسانی است و پیشینه و فلسفه آن با دیگر مکاتب دنیا فرق می کند. به همین خاطر جمهوری اسلامی توانسته است با دیگر حکومت ها رقابت کند و در بسیاری موارد از آنها جلو باشد.
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با اعلان اینکه فلسفه حکومت های سیاسی موجود در دنیا مادی و مبتنی بر اندیشه و یافته های بشری است، اظهار داشت: نقطه برتری مکتب جمهوری اسلامی ایران، فلسفه الهی آنست که با هیچ فلسفه و اندیشه انسانی قابل قیاس نیست. انقلاب ما در مساله احیای ارزش های اخلاقی و الهی تا حدود خوبی موفق واقع شد. در حکمرانی در راه پیشرفت قرار داریم و البته در بعضی موارد هم کم کاری کردیم.
نماینده مردم تهران با اشاره به پیشرفت های عمرانی، به خودکفایی در دستیابی به ایجاد زیرساخت های مدرن و دسترسی های زیربنایی اشاره نمود و اظهار داشت: غیر از این موارد زیرساختی، دستاوردهای معنوی و اخلاقی انقلاب اسلامی ایران که منشاء اثرات مثبت در تحولات بشری بوده است، بی نظیر است. کمک و مشارکت مردم در همه گیری کرونا مصداق بارزی از اخلاقیات است که نمی توان آنرا در جای دیگری پیدا کرد. کمک های مومنانه و همدلانه، حضور داوطلبانه مردم در بیمارستان ها و فداکاری کادر درمان از مصادیق بارز و خاصی است که با ارزش های اولیه انقلاب نسبت دارد.
رفیعی در مورد کاستی های جمهوری اسلامی اظهار داشت: هر کشوری نقاط قوت و ضعف خاص خودش را دارد. ما در فاکتورهای پیشرفت و توسعه، قصورهایی داریم که مشخصاً به مدیت و کارایی مدیران مربوطه برمی گردد. ناکارآمدی های موجود در کشور به اشخاص متصدی در برهه های مختلف تاریخی برمی گردد.
نماینده مردم تهران در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آخر در بیان راهکاری برای ناکارآمدی ها اظهار داشت: به نظرم، در این برهه نیازمند بازگشت به آرمان های سال ۵۷ هستیم. ما نیازمند مدیر پنجاه و هفتی هستیم. وقتی از مدیر پنجاه و هفتی صحبت می نماییم یعنی مدیری که همه اصول اساسی و آرمان های مقدس انقلاب ۵۷ را داشته باشد. مدیری پنجاه و هفتی است که در هر مسئله و در هر زمانی منافع کشور را به منافع خودش ترجیح دهد و خدامحوری را سرلوحه اقداماتش قرار دهد.
منبع:

1399/11/22
11:37:50
0.0 / 5
1155
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴