نماینده مردم همدان در مجلس:

طرح شفافیت آرای نمایندگان به تنهایی كافی نیست

طرح شفافیت آرای نمایندگان به تنهایی كافی نیست

به گزارش پارلمان ایران دات کام همدان نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح شفافیت آرای نمایندگان به تنهایی کافی نیست و باید اقدامات دولت هم شفاف باشد.


حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: طرح شفافیت آرای نمایندگان، باردیگر در دستور کار مجلس قرار گرفته، امروز بعدازظهر جلسه ای پیرامون این مساله در مجلس برگزار می گردد و مقرر است مجدد به صحن بیاید.
فلاحی با تاکید بر اینکه موافق این طرح هستم اما ایراداتی دارد که باید توسط کمیسیون مربوطه حل شود، اضافه کرد: به صورت دقیق باید توضیح داده شود که شفافیت آرای نمایندگان در چه حوزه هایی است، آرای نمایندگان در مسائل امنیتی باید شفاف باشد؟ شفافیت در بحث رفتار، دارایی و اموال نمایندگان هم مطرح است یا فقط در ارتباط با نظرات نمایندگان در رأی گیری ها می شود؟
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت در ادامه تصریح کرد: مردم تصور می کنند این طرح فقط در ارتباط با آرای ما در رأی گیری ها است اما ما نیاز داریم به صورت دقیق در ارتباط با این طرح توضیحاتی داده شود.
وی ضمن اشاره به اینکه شفافیت فقط در آرای نمایندگان مجلس کافی نیست و باید در زمینه اقدامات دولت هم شفاف سازی صورت بگیرد، مطرح کرد: هم اکنون تمام فعالیت ما در مجلس رصد می شود و مردم می توانند میزان فعالیت و عملکرد نمایندگان را در سامانه شفافیت عملکرد مجلس و نمایندگان ملاحظه کنند.
منبع:

1399/11/26
23:07:01
0.0 / 5
1100
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳