بی تفاوتی مجلس به رفتار نماینده سیلی زن

بی تفاوتی مجلس به رفتار نماینده سیلی زن

به گزارش پارلمان ایران دات کام اعتماد نوشت: سیلی زدن نماینده مجلس بر صورت سرباز وظیفه ناجا بااینکه در کسری از زمان و به سرعت در فضای مجازی دست به دست و واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت، بررسی پرونده تشکیل شده بر این اساس و اقدامات قضایی و قانونی با سرعتی اندک پیش می رود تا جایی که مدتی پیش به نظر می رسید مشمول مرور زمان شده است.


بنظر می رسد همکاران علی اصغر عنابستانی، نماینده ای که این غائله را رقم زد، ماجرای رفتار غیرقانونی همکارشان در قوه مقننه را برای رسیدگی فوری و فوتی چندان جدی نگرفته اند. با آنکه چند روز دیگر یک ماه از این ماجرا می گذرد، ۲۴ بهمن ماه، حسین حسین زاده، همچون نمایندگان اصولگرای مجلس یازدهم آگاهی داد که تا یکی، دو هفته دیگر نتایج بررسی ها مشخص می شود.
چندی پیش موسی غضنفرآبادی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفته بود که این هیات هنوز به بررسی سیلی عنابستانی بر صورت عابد اکبری، سرباز وظیفه ناجا ورود نکرده و اگر طرح شکایتی شود، بررسی می کند. این نماینده اصولگرای مجلس یازدهم البته درمورد موضوعی که واکنش بسیاری در افکار عمومی برانگیخت، اظهار داشت که هیات این مساله را بررسی می کند اما جزو اولویت نیست و موضوعات دیگری در دستورکار قرار دارد. حالا با وجود شکایت ناجا و طی مراحل قضایی معین نیست بالاخره این هیات چه زمانی به موضوع ورود خواهدنمود. 23302


منبع:

1399/11/30
18:17:21
0.0 / 5
1182
تگهای خبر: پرونده , طرح , قانون , قوه مقننه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳