رئیس قوه قضاییه به شهریار رفت

رئیس قوه قضاییه به شهریار رفت

پارلمان ایران دات كام: بامداد امروز رئیس قوه قضاییه به همراه اسماعیلی رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه و سخنگوی دستگاه قضا در دیداری از پیش اعلام نشده به شهریار رفتند و در ساختمان دادگستری با مراجعین و مقامات قضایی ملاقات و گفتگو كردند.به گزارش پارلمان ایران دات كام به نقل از مركز رسانه قوه قضاییه، بامداد امروز رئیس قوه قضاییه به همراه اسماعیلی، رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه و سخنگوی دستگاه قضا در دیداری از پیش اعلام نشده به شهریار رفتند و در ساختمان دادگستری با مراجعین و مقامات قضایی ملاقات و گفتگو كردند.

در این بازدید آیت الله رئیسی با حضور در شعبات مختلف حقوقی، كیفری و مدنی دادگستری، به گفتگو با بازگشت كنندگان پرداخت و به مشكلات آنها از نزدیك رسیدگی كرد.

در اختتام این بازدید آیت الله رئیسی با حضور در دفتر رئیس دادگستری شهریار كه نوزده آبان ماه ۱۳۹۸ منصوب شده بود با وی ملاقات و گفتگو كرد و در جریان آخرین وضعیت قضایی شهرستان شهریار قرار گرفت.

در دقایق پایانی این بازدید هم مسئولین اجرایی و انتظامی شهرستان شهریار بعد از باخبر شدن از حضور رئیس قوه قضائیه، در محل دادگستری حضور بهم رساندند و رئیس قوه قضائیه نكاتی را به ان ها متذكر شد.

همچنین در حاشیه این بازدید، برخی از بازگشت كنندگان، پرونده های خودرا با رئیس قوه قضاییه در بین گذاشتند و آیت الله رییسی دستورات لازم را جهت بررسی مشكلات قضایی صادر كرد. در این ملاقات مردمی، علاوه بر رئیس قوه قضاییه، رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه و رئیس دادگستری شهریار حضور داشتند؛ بدین سبب گزارش، بعد از اختتام بازدید رئیس قوه قضاییه از دادگستری شهریار، آیت الله رئیسی با حضور در منزل شهید امنیت، مرتضی ابراهیمی با خانواده این شهید بزرگوار ملاقات و گفتگو كرد.

جزئیات این دیدار متعاقبا منتشر خواهد شد.منبع:

1398/09/06
16:26:43
5.0 / 5
5212
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام