وقتی از زمین به آسمان می بارد

وقتی از زمین به آسمان می بارد

به گزارش پارلمان ایران دات کام، تسنیم نوشت: چند گروه از نمایندگان، پیشنهادات خود برای گزینه پیشنهادی وزارت کار را به رئیس جمهور عرضه کرده اند.بعد از استعفای عبدالملکی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و انتصاب زاهدی وفا بعنوان سرپرست این وزارت خانه، گمانه زنی ها برای گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی این وزارت خانه شروع شد.
با گذشت زمان و با نزدیک شدن به پایان فرصت دولت برای معرفی گزینه پیشنهادی این گمانه زنی ها تقویت شد؛ گزینه ها از بین وزرای سابق گرفته تا افراد نزدیک به رئیس جمهور یا معاون اول او و یا حتی برخی نمایندگان فعلی مجلس مطرح بوده و هستند.
بر اساس این گزارش، برخی نمایندگان مجلس هم به صورت جمعی و گروهی، پیشنهادهای خویش را برای تصدی وزارت کار به آیت الله رئیسی منتقل کرده اند و در رابطه با انتخابهای پیشنهادی خود، استدلال های خویش را هم طرح کرده اند. تا حدی که برخی نمایندگان خودشان را بعنوان گزینه نهایی مطرح می کنند تا جایی که که یکی از نمایندگان مجلس در مصاحبه ای گفته بود، برای وزارت کار، "بنده" هم مطرح هستم!.
سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور با تائید این خبر، گفته است: نمایندگان مجلس بخصوص در ایام ابتدایی استعفای وزیر سابق کار، افرادی را از داخل و خارج از مجلس برای زعامت این وزارت خانه - وزارت کار- معرفی می کردند و بنده هم به رئیس جمهور منتقل می کردم.


بیشتر بخوانید: نماینده مجلس: وزرا حرف ما را دیگر نمی شنوند / جلسات را علنی کنید تا مردم ببینند نماینده ها چه می کنند

1401/05/23
15:36:21
0.0 / 5
302
تگهای خبر: دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان پارلمان ایران دات كام