بررسی مسائل حوزه صنعت در مجلس

نیكزاد: اولویت ارزی و امنیت غذایی مورد توجه قرار گیرد

نیكزاد: اولویت ارزی و امنیت غذایی مورد توجه قرار گیرد

به گزارش پارلمان ایران دات كام نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم رعایت اولویت ارزی و توجه به مبحث امنیت غذایی تاكید نمود.


به گزارش پارلمان ایران دات کام به نقل از ایسنا، علی نیکزاد در جلسه علنی بامداد امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی مسائل حوزه صنعت خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: اکثرا نمایندگان بحث کنترل بازار را مطرح می کنند و می گویند مسئول کنترل بازار کیست؟ برخی وزرای دیگر می گویند ما مسئول تولید هستیم و نه کنترل بازار، بلکه این مورد در اختیار وزارت صنعت است.
وی افزود: دیوان محاسبات گزارشی داد که چهار میلیارد و 721 میلیون دلار ارز 4200 تومانی داده شده و رئیس جمهور گفتند این دلارها گم نشده بلکه حیف شده است؛ لازم است راجع به گزارش دیوان که برای نمایندگان آمده توضیح دهید.
نیکزاد با تاکید بر لزوم بازبینی در قیمت تضمینی محصولات کشاورزی، اظهار نمود: وزیر جهاد کشاورزی شما را مسئول تنظیم بازار می دانند شما هم می گویید 14 نفر در ستاد تنظیم بازار هستند این چیزی است که بقیه وزرا هم می گویند کشورداری این طور نمی گردد بهرحال بازار را با شما می شناسند.
نماینده مردم اردبیل مجلس شورای اسلامی در انتها تصریح کرد: این تذکر که اولویت ارزی رعایت نشده و امنیت غذایی مدنظر گرفته نشده را مورد توجه قرار دهید.1399/04/15
17:37:44
5.0 / 5
2709
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵